Jump to content
Blaxx_hvrv

Site gen csgopoker.com

Recommended Posts

@Robert1995 defapt cand faci un contract personal de comun acord cu semnaturi pe el, adica eu si cel pe care il platesc, contractul nu mai primeste un NR de contract, pt ca este ceva de mana, pe propria raspundere iar daca faceam cu nr de contract, nu era bai, eu plateam orice impozit la stat, adica cel de 16%. In caz ca vrei sa aduci in discutie notarul, m-am informat, si nu se poate, askwrite este in Germania iar notarul nu legalizeaza un act fara ca cel care semneaza sa fie prezent, de aceea am optat pt un contract de mana care se discuta si se modifica.

Suma sincer nu conta, el face oricum mai mult dintr-un steam stealer despre care sa nu-mi ceri detalii ca nu dau chiar daca ne-am certat. Probabil de aceea nici nu l-a interesat ce scrie pe contract. In fine, nu mai e treaba mea, fiecare pe drumul lui.

Link to comment
Share on other sites

Ba da , spune suma , suntem si noi interesati, pe facebook vad poze tu cu calul , nu prea pari genul de om ce isi permite o suma de banii mai mare de 100 euro pentru o aventura pe internet sa o numesc asa , askwrite este mai acid ... este el mai guraliv dar este un tip extrem de calculat ... nu il cunosc dar din postarile lui este un tip cu capul pe umeri. Sa vinzi arme cs.... totusi .. cum am mai spus de curiozitatea unora .. cat costa acest proiect...

Legislativ esti praf si daca ma contrazici te lamuresc repede

Edited by dj_sweet
Link to comment
Share on other sites

Probabil nu-si permite 100 pentru ca sta pe banii parintilor si aiubitei lui la 30 de ani

Suma era de 4 cifre in total, sunt totusi curios daca o sa-i ii mai adauge celuilalt coder partea mea sau macar cateva sute in plus, de bun simt, nu de alta dar mi se pare ca a scapat ieftin si merita stors

Si ce daca am steam stealer? Ai uitat cand furam cu tine si imi ziceai sa fur si iteme de 5 euro?

Link to comment
Share on other sites

Ba da , spune suma , suntem si noi interesati, pe facebook vad poze tu cu calul , nu prea pari genul de om ce isi permite o suma de banii mai mare de 100 euro pentru o aventura pe internet sa o numesc asa , askwrite este mai acid ... este el mai guraliv dar este un tip extrem de calculat ... nu il cunosc dar din postarile lui este un tip cu capul pe umeri. Sa vinzi arme cs.... totusi .. cum am mai spus de curiozitatea unora .. cat costa acest proiect...

Legislativ esti praf si daca ma contrazici te lamuresc repede

uite ma ca are

[10/1/2015 11:30:59 PM] Twitch.Tv/Kotzu: uite, Screenshot by Lightshot

[10/1/2015 11:31:12 PM] Twitch.Tv/Kotzu: cel cu un cal in poza, are 100euro

gen are banii facuti de mine din site in maxim o saptamana + care trebuia sa ma plateasca si vine si se lauda pe skype ca are 100 euro (tepuiti, bine inteles)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...