Jump to content
soulraven

windows remote desktop exploit

Recommended Posts

@yoyo, ai dreptate, nici eu nu stiu de ce am intrat in polemici...

@copil nedorit: nusht de unde ai dedus tu ca n-am viata personala, si ca stau si invat.. chiar iti explicam ca "invat, dar nu ma spetesc prea tare"... Si eu ma duc la un baschet, la bazin, alea-alea... o ard si eu prin birturi.. what normal people do. Cat despre nivelul de trai.. e mai mult decat suficient ;)

Si da.. normal.. e mult mai usor sa fi o lipitoare.. o capusha in societate, decat sa incerci sa-ti construiesti singur viitorul.. te cred ;) Poate unii din noi au o chestie numita "mandrie".

Link to comment
Share on other sites

@yoyo, ai dreptate, nici eu nu stiu de ce am intrat in polemici...

@copil nedorit: nusht de unde ai dedus tu ca n-am viata personala, si ca stau si invat.. chiar iti explicam ca "invat, dar nu ma spetesc prea tare"... Si eu ma duc la un baschet, la bazin, alea-alea... o ard si eu prin birturi.. what normal people do. Cat despre nivelul de trai.. e mai mult decat suficient ;)

Si da.. normal.. e mult mai usor sa fi o lipitoare.. o capusha in societate, decat sa incerci sa-ti construiesti singur viitorul.. te cred ;) Poate unii din noi au o chestie numita "mandrie".

baschet? :)) vai de capu tau ca nici pana la cosi nu poti da de la 4 metri si te caci pe tn? lol va iau la baschet pe toti de aici? bazin? mnoh ceva obijnuit? birturi? unde plm locuiesti dik nu stiam ca lasa tarani prin cluburi\baruri zimi din ce oras esti si rezolvam problema cu 2 palme!

Link to comment
Share on other sites

@shaikin esti pe net. Nu-si bate nimeni capu cu tine in viata reala, doar manelarii fac requesturi la palme.

...Respirati adanc!...

Si cum ar spune un conpizdador: "Multumesc frumos, sunteti tari, mijto tutorial, frate, plz vreau si eu care stie un remote connection exploit, studiez kamasutra fututului in cur a compului de la serviciu."

Link to comment
Share on other sites

vedeti mai? va faceti imperi pe net cand in viata reala sunteti niste catati tati prosti care nu ati futu in veci! manelar ii tatato ba urat si de va dati asa tari zicetimi odate unde stati ca peste voi in casa intru bai jegosi

tu ai intrat aici sa injuri? La 11 posturi baga si tu ceva sa inteleaga lumea ca ai ceva minte si vrei mai mult decat un cqkiller ca toti retarzii din ultima vreme. Nici nu mi-am facut "imperi" pe net si nici nu sunt un "catati prost" in viata reala, "invigioso"...

M-am referit doar la replica ta, numai retarzii spun "aaa las ca te prind eu pe strada" dupa 2 mesaje pe net. Nu exprimi inteligenta, atata tot. Nu ma preocupa ce exprimi.

Continua-ti spamurile, eu ma duc la somn.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...