Jump to content
avisss

Doua sfaturi daca se poate

Recommended Posts

Salut. Am si eu nevoie de doua sfaruri:

Am nevoie de un host gratuit care imi poate gazdui un Botnet HTTP si nu gasesc. Toate imi suspenda contul si nu imi dau seama de ce.

Pe langa asta mai am o intrebare: Cum e mai bine si eficient sa instalez pe vps UnReal sau de astea sau sa dau direct cu udp.pl pana ii cad dintii lu' vecinu' ? Cu ce e mai bun un script gen unreal ala decat udp.pl?

PS: Nu le prea am cu mircu de aia intreb.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Am si eu nevoie de doua sfaruri:

Pe langa asta mai am o intrebare: Cum e mai bine si eficient sa instalez pe vps UnReal sau de astea sau sa dau direct cu udp.pl pana ii cad dintii lu' vecinu' ? Cu ce e mai bun un script gen unreal ala decat udp.pl?

PS: Nu le prea am cu mircu de aia intreb.

"Toate imi suspenda contul si nu imi dau seama de ce." Botnet HTTP, de-aia. :))

Lasa fludu'.

Link to comment
Share on other sites

Lasati in pula mea cacaturile astea, incercati sa faceti ceva constructiv cu viata voastra.Cand sunteti mici pe banii taticului, va pierdeti timpul cu flood,cs,boot si alte cacaturi.Cand ajungeti mai mari va intrebati cu ce am gresit ca nu am din ce sa scot bani de o paine...

Daca tot va place partea asta de IT invatati sa faceti ceva nu sa stricati munca altuia ...cand dati flood si deface ganditi-va daca erati voi in locul victimei cum ar fi fost....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...