Jump to content
microxplore

Date personale Oancea

Recommended Posts

Hai ca le postez oricum. daca nu e ok sterge un mod.

adresa: str. erou gheorghe rusu, 2/b/1, bacau

apartamentul: ala de langa Fuori Porso - https://www.google.ro/maps/@46.564068,26.913024,3a,75y,153.41h,91.64t/data=!3m6!1e1!3m4!1shLmw3qt71qEl-9Xbr6nEKw!2e0!7i13312!8i6656

varsta, scoala: 16 ani, nu se mai duce la scoala. 8 clase. ultima de care stiu e economic.

familie: ma-sa si ta-su sunt pensionari si habar n-au ce face. am vorbit odata cu ma-sa si mi-a zis ca nu stia si ca nu poate sa controleze ce face si ca nu-l mai lasa la internet. probabil a pacalit-o sau o ardea de pe wifiuri ca dupa 1 saptaman a dat teapa pe computergames cu un procesor

cunostinte: o ardea cu doi care acuma-s in parnaie pentru cc-uri, Prisecaru Gabriel si Dedes Pelemandra. se intalneau in padurea de la trebes sa discute chestii de multe ori.

chestii legale: dosar penal pentru frauda cu cc cu recidiva. are termen in septembrie si e in apel. probabil ii da 2-3 ani. ( https://termene.ro/detalii_dosar/17029013 ).

alte chestii: fura piese din pc-urile de la neturi si le vindea in italia.

-> oancea: ti-am zis ca aflu tot ma cacatule. te-ai bucurat la 1400$ de pe agora? ma pis pe ei. nici macar nu ti-am postat datele atunci pe darkode unde te cautau baietii ca ai dat teapa cu MSR-uri ca am zis ca te inveti minte. ia pula acuma. sa nu postez si actele falsificate cu firma cu care vindeai vps-uri in germania? sau ip-urile si socksurile cu care te-ai conectat in vara cand ai cardat paypal de 2900 euro si ti-ai scos in contu de la ING?

esti prost rau coite. pe tine te baga la racoare in septembrie si tu tot cu cacaturi umbli in loc sa te duci in pizda ma-tii la scoala si sa iti repari greselile?

Link to comment
Share on other sites

@microxplore: Sterge ca fac reclamatie la Google ca am datele aici si sterge pagina din indexari cum s-a mai intamplat de cateva ori. Si daca tu nu erai si tu cu carduri de unde stiai astea? ^_^. N-ai primit vreun pachet cu MSR de la mine si te-ai ofticat? Cardere.

Link to comment
Share on other sites

@Nytro Vreau datele sterse din postu lu microxplore ca sa nu fac reclamatii. Si a lu alecseu.

In matters involving allegedly defamatory content, we recommend you working directly with the author to have the content in question removed or changed. Please visit: https://support.google.com/websearch/answer/9109?hl=en to learn how to contact a site's webmaster and request a change. If you obtain a court order against the author of the content requiring removal of the allegedly defamatory content in question, please supply us with a copy of the order by returning to this page and following the prompts. We'll evaluate it and consider removal where appropriate.
Link to comment
Share on other sites

@microxplore: Sterge ca fac reclamatie la Google ca am datele aici si sterge pagina din indexari cum s-a mai intamplat de cateva ori. Si daca tu nu erai si tu cu carduri de unde stiai astea? ^_^. N-ai primit vreun pachet cu MSR de la mine si te-ai ofticat? Cardere.

La cât de u?or v? da?i în gât unul pe cel?lat nu m? mir c?-s pedepsele a?a moi pentru papagali.

PS: Google poate doar s? scoat? din index pagina cu thread-ul, nu se ?terge nimic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...