Jump to content
luca123

se poate pune un exe si o aplicatie de android in acelasi fisier

Recommended Posts

de ce cacat o gandesti asa aiurea?

modifica aplicatia de android sau baga-i un patch cu ce vrei tu si ai rezolvat toata problema.

Daca ai un exe de windows si are instructiuni pentru wingaoz cum te astepti sa functioneze pe android care este linux-based ?

Link to comment
Share on other sites

de ce cacat o gandesti asa aiurea?

modifica aplicatia de android sau baga-i un patch cu ce vrei tu si ai rezolvat toata problema.

Daca ai un exe de windows si are instructiuni pentru wingaoz cum te astepti sa functioneze pe android care este linux-based ?

pai eu ma gandeam, din punctul de vedere al unui habarnist, ca daca am uni cele 2 fisiere unul s-ar executa iar altul nu si invers asta ar rezolva un blinder dar nu cred ca ar fi ok pt ca au extensi diferite.

Poti sa imi dai un skype sau ceva sa iti explic ca poate intelegi ce vreau sa zic asta in caz ca vrei sa iti bati capul cu mine!

Link to comment
Share on other sites

Mai bine imi explici si mie ce vrei sa rezolvi cu chestia asta.

Daca vrei sa fii hacer, mai bine inveti cum functioneaza un sistem de operare, o retea, un calculator si dupa ce ai terminat cu astea, ghici ce? Te apuci de programat una alta si o sa vezi cate o sa realizezi.

Nu mai incercati fratilor sa scurtati drumul ca se intoarce impotriva voastra.

Link to comment
Share on other sites

eu vreau urmatoarea

cand da ghiorghe sa execute pe windows sa i se instaleze si acelasi fisier cand da sa se instaleze pe android sa imi mearga asa incerc sa zic @alecseu

si vreau sa stiu daca e posibil. vreau sa mi se taie aripile daca este incorect ceea ce zic ca doar asa pot sa nu mai gandesc aberati sau sa construiesc in continuare

Link to comment
Share on other sites

eu vreau urmatoarea

cand da ghiorghe sa execute pe windows sa i se instaleze si acelasi fisier cand da sa se instaleze pe android sa imi mearga asa incerc sa zic @alecseu

si vreau sa stiu daca e posibil. vreau sa mi se taie aripile daca este incorect ceea ce zic ca doar asa pot sa nu mai gandesc aberati sau sa construiesc in continuare

Puna b???i mana pe o carte de romana, lasa hacuierile. si hacurile.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...