Jump to content
dfani511

cqkill

Recommended Posts

Cu speranta de a creste comunitatea,si a creste numarul de persoane care chiar STIU CEVA,si nu sunt ca multi dintre cei noi sositit.Dar ce sa faci planul a mers bine, dar se pare ca au venit prea multi, oameni []inteligenti, programatori adevarati cu experienta si kw3 si etc nu mai poate sa le faca fata, si atunci a trebuit sa iei masuri.Cat despre soft,hai sa iti explic sau sa VA explic eu cum sta treaba in OPINIA MEA.Slick a muncit la programul acela a facut chiar doua versiuni, si vii tu FACI DOUA POSTURI,nu arati nimic, ce cunostinte ai si etc si deja DA SOFTU,iar acuma pentru a ma RIDICA la nivelul tau de cunostinta am sa iti explic mai pe intelesul tau sau al VOSTRU:"Pai ma mancatzas, daca eu am mertzanu in fata la cort, si vii tu vere PRIMA DATA la mine,fara sa te cunosc mancatzas, si imi zici:"haoleau,taiamias venele da si mie o tura cu mertzanu tau", eu ce puradeii mei ai vrea sa fac, sa iti dau o tura sau sa scot cutzitu mancatzas la tine?".Sunteti niste ratati care stati online pe lu mamicutele voastre, si vreti sa aratai voi ce nivel de IQ aveti, eh cu insistarile astea chiar aratati.Precizez ca tot ce am scris in postul asta de aici,este totu din opinia mea, nu de alta dar nu vreau sa imi imaginez opinia la unnguru.

Link to comment
Share on other sites

tocmai am venit dintr-o vacanta binemeritata la munte. Si am citit acest post si nu am inteles absolut nimic. Totusi sunt fericit ca am vazut in final o pereche de caini care si-au tras-o timp de jumatate de ora si mi-am dat seama ca ei chiar nu-si doreau hack conquiztador. . . Ma bucur ca am intalnit atitudine ... continuati... continuati...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...