Jump to content
Dron

Cerere ! Rog seriozitate [ Cititi tot ]

Recommended Posts

Salut, de cand eram mai mic m-a interesat hacking-ul si security online, chestii din astea. Acum am ajuns la varsta de 17 ani si inca nu am un root...defapt nici nu stiu cum se foloseste si de ce am nevoie sa-l pun in functiune. Cererea este sa ma ajutati cu un program flood (persoane) sau cel putin ceva de genul asta. Am cautat peste tot si nu am gasit si chiar am apelat la Romanian Security Team, cu toate ca stiu ca aici nu dati gratis, cel putin ce este mai bun, dar sper sa ma ajutati in final.

Nu conteaza daca ma veti ajuta, ma intereseaza macar sa fi citit pana aici si sa imi dati un raspuns sa inteleg si eu ceva...daca pot face rost sau nu...multumesc de atentia acordata si multumesc celor care mi-au lasat un raspuns, indiferent ca m-au ajutat sau nu.

Vreau sa intelegeti ca nu voi abuza de acest program.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Eu tot nu inteleg ce legatura au programele de flood cu securitatea online si hackingul.

Sa stii ca daca faci pe milogul tot nu primesti nimic. Nu ma intelege gresit, dar daca la 17 ani inca te mai intereseaza asa ceva ar trebui sa-ti faci un control.

P.S: Cel mai bun flood este din cmd: ping + ip. Bafta.

@aa7670 Despre ce vorbim. El nu doreste sa prinda radacini aici sa invete lucruri. El vrea un program de flood in pula mea sa le dea flood colegilor. Cand am spus acum cateva zile ca Romania nu are viitor mi-ati dat dislike.

Edited by SynTAX
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Presimt un ban venind pe conducta.. precum besina pe teava..

Dron, daca tot spuneai ca ai faptuit cautari indelungate, ai fi putut da un search pe forum si ai fi vazut ca a) astfel de cerseala nu este acceptata, uneori pedepsita B) userii unor cereri similare cu a ta nu au prins radacini pe aici

698e470064db1fda30dacfbdc7d8b426.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...