Inca nu cred ca au aparut inca pentru reselleri dar va aparea curand. Foarte interesanta extensia, si excelenta pentru SEO. Sa vedem cat 100$ dolari va costa.
In mine . Pentru a iti face o firma/institutie ceva magazin orice srl sau nu conteaza trebuie sa platesti 3000 RON, asa ca ramai fara bantui. Ia-ti un PC calumea .
Hahahaha sa ma caca pe tine de ras. Mihaikid, nu te fute pe tine cine e ala si ce face, vezi-ti de viata ta, ca poate ti se intampla si tie acelasi lucru.
Mai bine stergeai ca nu stiu ce limba e aia probabil Germana... Dar... acolo in legatura cu butonul de log out, nu deranjeaza pe nimeni dar... nu ii poti adauga un if{member} (cv de genu ?) ?
Vezi sa stergi acolo , la limba, ca sunt 2 optiuni: Romana si Zerg, cand dai pe Zerg : Not Found The requested URL /dex.php was not found on this server.