Jump to content

sicilianul

Active Members
  • Posts

    1216
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by sicilianul

  1. Sotia: - Nu ma iubesti! Sotul, aratand spre cei 5 copii: - Si crezi ca pe astia i-am descarcat de pe Google?
  2. http://www.tare.ro/nariomaru/3362173-nu-ma-injunghia-frate
  3. 10 bistari Paypal, daca esti interesat PM
  4. 15 ani ? Poate are experienta de prin '97
  5. Si acum, ar fi culmea sa prinda careva in stealer username:password de pe site-ul https://nsckn.nasa.gov/
  6. No...it's looking like a gaylord
  7. Thanks. Astia sunt asa de idioti ca inca isi mai pun parole de genu 123456
  8. 80% p0rn si 20% muzica
  9. Preia umiditatea si condensul. LE: Dau si eu un stick de 2gigei moaca. E ars
  10. Probabil praf pentru impiedicarea devidarii interiorului, daca ma gandesc la locul amplasarii lui...
  11. sicilianul

    filare denea

    Foarte adevarat! Cine stie de Nokia 1100, isi aduce aminte ca acesta avea "facilitatea" sa trimita semnalul de la microfon catre retea fara vreun anunt. Doar in momentul in care era necesar un sms, cerea permisiunea. Filarea poate fi facuta si prin unde laser de diverse frecvente, cu "target" pe fereastra urmaritului. Cea din urma vibreaza la orice unda sonora, vibratia este preluata de laser, interpretata si analizata iar in cele din urma convertita in semnale acustice. Proiect dinasta aveam prin generala cand ne explica profu' de fizica. E de ceva ani. Iar cu urmarirea video se face si dintr-o masina sau apartament din apropierea locuintei urmaritului. Eu cred ca posibilitati exista, si doar imaginatia e limita superioara
  12. http://www.youtube.com/watch?v=8g2ArhHlyyk
  13. Sa promovezi prostia de asemenea natura nu cred ca era nevoie. Odata ce e pusa in cui regula, de ce sa cauti o cale de ocolire ? Daca ai privilegiul sa fi membru RST asta nu inseamna ca doar vii te folosesti de locul asta si nu te mai vede nimeni. Se vorbea de lucrul asta zilele astea.... Si cat timp ramane valabil ca nu e voie cu double-post si e regula mare scrisa, cred ca e valabil pentru toti respectarea ei.
  14. http://www.tare.ro/jasonb80s/5452380-ai-vazut-leagan-mai-tare-ca-asta La anul trebuie sa fac si eu asa
  15. Si sa isi activeze lumea Push-to-talk ca avem probleme deja...
  16. Pastram topicul pentru eventuale teamspeak-uri ? Poate discutam si ceva interesant
  17. When ?
  18. Ar putea fi produse de pe tinydeal. Full China oricum
  19. sicilianul

    Loguri

    To easy man! Anyway....thanks!
  20. sicilianul

    Loguri.

    Mersi mult KittyKat era nimfomana? )
  21. La mine nu functioneaza nici-o versiune. Oricum mersi
  22. Poarta = poart?
×
×
  • Create New...