Jump to content

pinguinulturbat

Active Members
  • Posts

    144
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pinguinulturbat

  1. Salut, iti sustin cauza, si , daca sunt binevenite niste sugestii am sa ti le propun: Videoclipurile sa fie descarcate printr-un applet java ca pe KeepVid: Download and save any video from Youtube, Dailymotion, Metacafe, iFilm and more!
  2. Chitanta de la curier e de 100 ron, dar factura o am si e de 600 ron, ma gandeam pe partea legala daca au sa-mi faca ceva... Multumesc pentru raspunsuri baietii
  3. Am cumparat acum 2 luni doua produse de la magazinul online A-ltex, in valoare totala de 600 ron, pe ramburs mi-a venit doar pretul unui produs dar in pachet erau doua (in valoare de 600 de lei) si l-am platit pe cel care costa 100 de lei. Dupa doua luni m-au sunat sa-mi zica, ca vor trimite alt pachet cu ramburs ca sa platesc diferenta. Ce imi pot face? Sa le platesc?
  4. POLONIC IS HERE, METIN2 e EA, vrea sa va induca in eroare! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=166000383533808&set=a.166000213533825.37768.100003715433444&type=1 Data viitoare, fi mai inteligenta si nu pune direct poza cu link de facebook, ><
  5. CURL - inregistrare sexshop care nu are captcha la inregistrare CURL - comanda vibrator , toate userele cu adresa ei
  6. m-am straduit sa-ti fac pe plac Probabil ai observat ca am omis ceva - viata sociala.
  7. yo polonic , inca nu te-a sunat nimeni?
  8. Pune ceva mai complicat, e chiar frumos exploitul.
  9. Bd. Stadionului bl. 23a-23c, 25a, 25b 2 blocuri o gasiti repede
  10. Kill it before it lay eggs!
  11. Desktop i7, placa decenta, si ram 1066mhz DDR3, un SSD bunicel si ai tot ce vrei
  12. Folosesc drujba.
  13. E veche faza si e doar la seria noua de procesoare, asa imi aduc aminte..
  14. Da am vorbit. Mesajul a fost : Salut, sunt de pe RST! , vreau sa vorbesc ceva cu tine. Inchis calculatorul + restart + format toate partitiile , m-am kkt pe mine.
  15. AMD - low quality Dual Core - depasite pentru jumatatea anului 2012...
  16. Pune toata sursa cu parola daca tot ai acces...
  17. Asa ca exercitiu, cand va doare capul , nu luati nicio pastila si concetrati-va la un anumit lucru: niste pitici va scot durerea de cap. Veti fi uimiti.
  18. Te intereseaza contul asta : http://imgur.com/YHDuD ?
  19. Nicu De La Cazanesti - Ma dusmaneste lumea - YouTube
  20. De unde stii ca Vasi e frate cu Bula? Ganditi-va. Mandrake sterge-ti raspunsul please.
  21. Daca Vasilica are 40 lei si Bula are 85 de lei, cati lei trebuie sa-i dea Vasilica fratelui sau astfel incat el sa aiba un sfert din suma lui Bula. Am primit-o si eu, mi se pare un idiot cel care a redactat-o, raspunsul pe PM, vreau sa vad cum si ce ati facut pentru a ajunge la raspuns. Imi pare rau daca am deranjat pe cineva, nu postati aici rezolvarea. Cei care au rezolvat problema sunt : -fulminator -Heaton -Isaac (cea mai corecta rezolvare de pana acum) -Valoare(la fel) -totti93 -crs12decoder Problema se poate rezolva in 2 moduri unul mai putin corect, rezultatul fix si altul care e cu zecimale. //Stati linistiti nu e tema mea, vroiam sa vad cati sunt capabili de a rezolva problema.
×
×
  • Create New...