-
Posts
774 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Everything posted by Renegade
-
Reinstaleaza din Synaptic pachetele busite.
-
Vezi daca nu il gasesti la Application din interfata grafica.La Ubuntu 7 de acolo l-am instalat.Bafta
-
Nu mai pot crea invitatii momentan.dar promit ca atunci cand am sa pot am sa va ajut. P.S.-Rugatii pe cei carora le-am trimis eu inviatiie sa va creeze si voua una.
-
Ai un cod in PM Sir-NyCkY. LE: Ai un cod in PM lokipaki.
-
Ai un cod in PM TyrNjord.
-
A fost un alt topic desprea sa ceva si am postat eu o alta forma a acestui scam,i-ti spun sigur ca merge. Uite aici: http://rstcenter.com/forum/viewtopic.php?p=56437
-
www.demonoid.com merge.S-a redeschis.
-
Scuze pentru deschiderea unui nou topic de acest gen dar am vrut sa raspund la celalalt unde se discuta asa ceva si a fost inchis.Am deschis acest topic sa ajut lumea. http://rapidshare.com/files/109876536/Fake_Share.exe.html
-
Poti sa fi mai explicit ?
-
Exista vreo setare sau modalitate in Visual Basic sa adauge direct in executabilul final fisierele .ocx sa nu mai fie nevoie sa trimit si executabilul final si .ocx unei persoane daca vreau sa ii dau creatia mea ?
-
Mie crack de la Reloaded i-mi cere cd in unitate.Am gasit altul care nu cere cd si nici nu caraie. L.E Scuze dar voiam sa ajut omul.
-
Spune-ne despre ce joc e vorba.Eu am patit asa la FIFA 07 si am gasit solutia,alt crack.
-
Uite un mic tool pentru aflare IP http://rapidshare.com/files/106770624/Project1.exe.html Private Sub Command1_Click() Text1.Text = Winsock1.LocalIP End Sub Private Sub Command2_Click() Clipboard.Clear Clipboard.SetText Text1.Text End Sub
-
Intr-adevar userul a fost cam greu de dibuit.Mai bine zis nu ma asteptam sa fie ala.
-
Asta voiam sa postez si eu lokipaki.Chiar am scris si in alt post despre aceasta metoda.Dar e aiurea daca mergi la altcineva si e langa tine,eventual ii ceri sa iti prepare o bautura pana bagi datele .
-
Ar fi o idee dar sa nu se poata sterge decat de la al doilea post in sus al persoanei care a deschis threadul.Primul sa nu poata fi sters pentru ca ar arata aiurea threadurile.
-
Daca ai coexiune PPPoE atunci debifeaza tot de pe placa de retea aferenta conexiunii PPPoE.De obicei sunt patru pe Windows Xp,daca sunt mai multe debifeaza si restul. QoS Packet Scheduler TCP/IP Client for Microsoft File printing and sharing Pe Windows Vista am debifat toate Ip generat este unul de genu: 169.
-
O mica alternativa la acest post. @echo off @title Blocheaza/Deblocheaza foldere by Renegade @cls @:start @cls @echo ============================================= @echo = Blocheaza/Deblocheaza foldere by Renegade = @echo ============================================= @echo. @date /t @time /t @echo. @echo 1. Cripteaza @echo 2. Decripteaza @echo x. Iesire @echo. @echo NOTE: @echo Fisierul ce trebuie criptat/decriptat sa fie langa acest executabil !!! @echo Utilizati "" pentru folderele ce contin spatiu in nume. Ex: "New Folder" @echo. @set choice= @set /p choice=Introducetzi numarul optziunii dorite. @if '%choice%' == '1' goto Criptare @if '%choice%' == '2' goto Decriptare @if '%choice%' == 'x' goto Iesire @if '%choice%' == '' goto start @echo. @goto start @:Criptare @cls @set folder= @set /p folder=Introduceti numele folderului @ren %folder% %folder%.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D} @cls @echo. @echo ################################################## @echo # Va multumesc ca ati folosit acest utilitar # @echo ################################################## @echo Apasati orice tasta pentru revenirea in meniu. @pause >nul @cls @goto start @goto start @:Decriptare @cls @set folder= @set /p folder=Introduceti numele folderului @ren %folder%.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D} %folder% @cls @echo. @echo ################################################## @echo # Va multumesc ca ati folosit acest utilitar # @echo ################################################## @echo Apasati orice tasta pentru revenirea in meniu. @pause >nul @cls @goto start @goto end @ @cls @goto exit @:Iesire @cls Salvati intr-un batch file si faceti mai simplu lucrul.
-
Eu rezolvam cu astea doua hotfixuri WindowsXP-KB921883-x86-ENU.exe si WindowsXP-KB894391-x86-ENU.exe (sunt in arhiva ambele). http://rapidshare.com/files/69362573/Hotfix.rar.html
-
Exemplu de bat echo Windows Registry Editor Version 5.00> hide.reg echo [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]>> hide.reg echo "Program"="C:\\Program.exe" >> hide.reg REGEDIT /S hide.reg DEL /Q hide.reg
-
Spune-ne si noua trickul .
-
Cum faci un troian nedetectabil - by avkhack
Renegade replied to avkhackteam's topic in Tutoriale video
La mine l-a gasit nod32 cu update la zi.Am Eset Smart Security 3.0.414.0. -
Posibil ca cel de la care ai luat MAC-ul sa aiba aceeasi banda.
-
Si eu am patit la fel dupa ce am ras Vista si numai boota Xp.Am facut cu acest exe http://rapidshare.com/files/63823902/xpquick.exe.html o discheta care pea ea contine si boot.ini.Apoi am setat primul boot pe discheta si gata. Alte informatii: http://www.bootdisk.com