Jump to content
ReFrEsH

Cum sa dai mass cu buzz pe Y!M

Recommended Posts

In primul rand trebuie sa aveti fontul/culoarea/stilul si marimea default la Yahoo Messenger.

Dupa ce ati facut setarile acestea, dati Send instant message to all in group si scrieti in casuta de mesaj,acest lucru:

<ding>

Nah poate ca unii stiau dar pentru alti..... :idea:

Link to comment
Share on other sites

de 5 mynwte ma dystrez cu astya dyn lysta >:))))

leam dat la buzzury shy massury de yam dysperat :D

@off-topic invata ma sa scrii corect ce naiba ma disperi tu cand vad ca folosesti y in loc de i si alte tampenii

de fapt baston daca mai intra pe forum a invatat sa nu mai posteze se oricum cred ca subiectul asta e deja mort asa ca nu mai redeschide topicul

Link to comment
Share on other sites

Pare util de testat daca esti emo ( :P no offence, glumesc) deoarece daca ai 50 online si tu dai buzz vei primi cel mai probabil 50 de buzzuri de la ei si atunci tu vei suferi efectul similar unui buzz attack.

Tocmai l-a mancat pe un coleg sa dea mass "mi-am pierdut telefonu, dati nr mneavoastra din nou".... n-a reusit sa-si noteze vreunu la cate mesaje i-au venit ca raspuns.

Link to comment
Share on other sites

@ alexandrutz: una din reguli este sa nu reinvii post-uri de mult apuse.

Pe langa faptul ca ai incalcat regula asta, ai comentat aiurea.Pe viitor daca n-ai completari/update-uri la chestiile vechi sa nu te apuci sa comentezi doar de dragul de a scrie.Iti spun asta ca sa eviti sa ajungi bataia de joc a forumului.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...