Jump to content
miezul

Miezul from MT

Recommended Posts

Buna tuturor ma numesc Alexandru,am 18 ani,din iasi.Din pacate am pelcat din MT in urma unei neintelegeri.Iesisem la o plimbare cu tovarasa si cand mam intros am aflat k am dat nush ce privat pe net la unu.Ce sa o mai lalaim atata ma bucur sa va cunosc pe toti...Buna Nytro tot camarad de arme k si mine.

Sper sa ne intelegem bine.

-merg dupa principiul "respect pentru respect"

-stiu ceva rfi;lfi-acum le invat...stiu destuld e bine Vb...nush cu ce ma mai pot lauda...cred k atat o sa vedeti voi pe parcurs

EDIT:

NU SUNT IMPOTRIVA NICIUNUI SITE DE HACK! (pt k am fost intrebat:D)

Link to comment
Share on other sites

am facut tutorialele deastea care nu sunt legate de domeniul asta bro..cei de pe mt stiu...nu am facut nici un tut de genul asta ..dar am venit aici in speranta faptului k os a invat ...citisem tutorialulo lui puscas...am prins ceva ...vb stiu...am facut un keylogger....un aio...privat care era pus pe mt..si alte cateva aplicatii..

sa se stie ...nu sunt Noob de ala care hexeaza;)

edit: se pare k este cienva care nu am place deja:)))

Link to comment
Share on other sites

am facut tutorialele deastea care nu sunt legate de domeniul asta bro..cei de pe mt stiu...nu am facut nici un tut de genul asta ..dar am venit aici in speranta faptului k os a invat ...citisem tutorialulo lui puscas...am prins ceva ...vb stiu...am facut un keylogger....un aio...privat care era pus pe mt..si alte cateva aplicatii..

sa se stie ...nu sunt Noob de ala care hexeaza;)

edit: se pare k este cienva care nu am place deja:)))

Hm de ce nu imi amintesc de tutorialul tau?

app ce facusem eu nu era un tut ci o mica prezentare incompleta, zisem asta si in tut.

si inca ceva crezi ca era necesar sa zici in gura mare ca ai venit de pe Mt ca era o neintelegere, ceea ce e la sectiunea noastra privata e pt staff nu e pt tot lamerul + ca nu ai intrebat dca poti sa il dai si al altii + ca i l-ai dat si unuia care vrioia tutorial "cum se face un AIO" , asa ca....

Link to comment
Share on other sites

am facut tutorialele deastea care nu sunt legate de domeniul asta bro..cei de pe mt stiu...nu am facut nici un tut de genul asta ..dar am venit aici in speranta faptului k os a invat ...citisem tutorialulo lui puscas...am prins ceva ...vb stiu...am facut un keylogger....un aio...privat care era pus pe mt..si alte cateva aplicatii..

sa se stie ...nu sunt Noob de ala care hexeaza;)

edit: se pare k este cienva care nu am place deja:)))

Hm de ce nu imi amintesc de tutorialul tau?

app ce facusem eu nu era un tut ci o mica prezentare incompleta, zisem asta si in tut.

si inca ceva crezi ca era necesar sa zici in gura mare ca ai venit de pe Mt ca era o neintelegere, ceea ce e la sectiunea noastra privata e pt staff nu e pt tot lamerul + ca nu ai intrebat dca poti sa il dai si al altii + ca i l-ai dat si unuia care vrioia tutorial "cum se face un AIO" , asa ca....

Auzi bre , da voi astia din MT sunteti atat de pipiguruz incat restul sunt doar niste lameri pentru voi ? Nu crezi ca ar trebuii sa incerci sa si definesti putin ceea ce scrii ?

No offence dar ce poate fi la sectiune voastra privata in afara de cateva tooluri facute dupa tutoriale or snippeturi cu cateva modificari.

Am vazut si keyloggerul facut de Nytro .. nu am nicio problema cu Nytro insa un keylogger poate fi facut de oricine , iar atata timp cat lucrul vostru este facut dupa tutoriale nu vad de ce exista o categorie atat de secreta.

Eu personal printr`o sectiune privata inteleg locul unde se pun buguri/tooluri/ftpuri etc. private .. da private coae nu kkturi inspirate de pe google si de prin snippeturi.

Din punctul meu de vedere , la sectiunea privata poti posta atunci cand ai facut un tool care se foloseste de un bug , or toolul tau este creat dupa o idee proprie or etc. ... da nu keyloggere de e plin googleu , trojans , floodere si etc.

Link to comment
Share on other sites

nu am zis ca ceilati is lamerii, eu personal poate is cel mai lamer, nu stiu cum ma considera altii, ma enervat altceva la el ca nu a recunosctu desi celat a recunoscut.

app nu e treaba ta ce avem noi acolo si inca ceva nu o sa ne vezi facand tolsuri aiurite cu tutoriale de pe google.

Si totusi tu de ce te bagi?

Link to comment
Share on other sites

nu am zis ca ceilati is lamerii, eu personal poate is cel mai lamer, nu stiu cum ma considera altii, ma enervat altceva la el ca nu a recunosctu desi celat a recunoscut.

app nu e treaba ta ce avem noi acolo si inca ceva nu o sa ne vezi facand tolsuri aiurite cu tutoriale de pe google.

Si totusi tu de ce te bagi?

sa incercam sa ii lasam omului topicul de prezentare ceva mai curat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...