Jump to content
MostWanteD

dirty job..

Recommended Posts

nu mi se pare o intrebare prea indicata pe un forum de genul acesta daca chiar vrei cauta pe google sau dute la o farmacie. PS: cantarina se ia de la farmacia veterina ;)

nu e de joaca cu, cantarina sau cantarida :D

Daca doza e prea mare poate fi fatala,in plus e un afrodisiac puternic,si poate dauna rau de tot.

PS:daca chiar vrei sa iei nu trebuie neaparat de la farmacia veterinara,coarnele de la radasca contin asa ceva :D

Link to comment
Share on other sites

hai lasati-o moarta ca se chinuiau si colegii in copilarie, in cel mai rau caz o sa plece acasa, nu se da nimeni la voi. Chiar nu stiti sa pupati simplu o fata pe gat?

va recomand un film "sex is zero" (Saekjeuk shigong) coreean, un fel de american pie de 100 ori mai bun.

Link to comment
Share on other sites

hai lasati-o moarta ca se chinuiau si colegii in copilarie, in cel mai rau caz o sa plece acasa, nu se da nimeni la voi. Chiar nu stiti sa pupati simplu o fata pe gat?

va recomand un film "sex is zero" (Saekjeuk shigong) coreean, un fel de american pie de 100 ori mai bun.

cu ce se chinuiau? ;))

Cantarina are efect,dar nu e de joaca,si noi am incercat :P

Link to comment
Share on other sites

mdah da fetele sunt la fel de timide cum sunt baietii de aceeasi varsta cand recurg la alternativa asta :D Eu am incercat cu coniac in pepsi dar n-am scos decat o continua turatie verbala "oare mi-a pus cineva coniac in pepsi? parca am coniac in pepsi"

Link to comment
Share on other sites

lokipaki, nu vorbi aiurea ..ca nu stii care`i faza :) nu am mai facut faze de genu' si de aia nu`s asa...pus in tema.. .. am nevoie de ceva.. "incercat" ..de unu din voi..sa stiu ca dau banii si o sa mearga... n`o bat pe aia dupa.. :):D

pai da-i 100 lei direct fetei. Nu mai ai nevoie sa dai 200 la ultima oferta "Cea mai!". Serios!

Am nevasta farmacista, poate revin maine cu o idee practica.

Link to comment
Share on other sites

ce chestii se pot baga intr`un pahar cu vin... whiskey ... pentru ca unei "femei" sa`i vina pofta de luat mue... ? Very Happy ma refer la pastile... alea alea

aceste pastile minune , or fi existand dar nu sunt la indemana noastra ... ai putea sa o imbeti bine ii spui ca-i dai o bautura slaba si ii pui ceva tare ex : tequilla sau folosesti ceva narcotice

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...