Jump to content
wikedx

Permisiune la chat

Recommended Posts

Hai noroc!Am facut caterinca pe chat cand treaba era serioasa si nu mai am permisiunea sa accesez chatul,ca vog frumos sa imi dat unblock.

Quote

Sorry, there is a problem

You do not have permission to access the chat room

Error code: 2H269/5

 

Edited by wikedx
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Matthew said:

Pe chat e o calitate a discutiilor mai ridicata fata de forum. Nu acceptam pe oricine printre noi.

O sa folosesc prezervativul de acum!

Sunt sigur ca am fost dat afara de tine si ca tu iei deciziile("voi", am ras bine =)))) ).

Faceam caterinca dinainte si eu ramasesem pe filmul meu si a intrat un admin si mi-a dat block.Fiindca el incepuse o discutie serioasa si eu nu ma puteam opri.

Te rog sa folosesti mai ales tu prezervativul!

 

Edited by wikedx
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nero4 said:

Mie mi-a dat ban Gecko ca am zis ca nu imi place Mac, iar windows FTW. :))

 

Nesuferitul nu imi da unban. Word up Fam (  .  )(  .  )

Moderatorii nu pot da unban. Doar adminii pot scoate banul de pe chat.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MrGrj said:

@wikedx hai sa te pun in tema:

 

1. pe forum nu se discuta probleme legate de chat.

2. comportamentul tau din acest thread lasa de dorit.

 

Iti va fi scos banul când un admin va considera ca e cazul.

Frate pune-te putin in locul meu.Sa vina unii oameni sa iti spuna ca nu esti de nasul lor si de aia ti-a fost luat accesul la chat.

Eu sunt foarte educat in general,dar cand ma simt atacat trebuie sa raspund, altfel sunt luat de prost.

Asta a fost singura mea gresala si mi-am dat seama: ca trebuia doar sa contactez un admin.

Edit: Puteti da topic closed!

Edited by wikedx
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
28 minutes ago, wikedx said:

Esti cumva medium?

Chiar nu ai ce face cu viata ta si cu timpul tau decat sa te plangi ca o curva care nu a primit banii, pentru un chat? Tot urmaresc cum te tavalesti ca micii pe gratar de doua zile. Mie mi-ar fi rusine. Daca vezi ca nu esti dorit, tu vrei sa intrii precum mascatii peste tigani. Tu si cu bozgorii. Fa ceva util si o sa te caute lumea sa-ti dea unban pe chat sa ii inveti si pe ei ce stii tu.

 

Categoria Reguli, alineat 7: " 7. Un moderator/administrator are dreptul sa zboare pe oricine doreste de pe forum, cu atat mai mult daca consider? ca acea persoan? este inutila pentru forum. "

Edited by SynTAX
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, SynTAX said:

Chiar nu ai ce face cu viata ta si cu timpul tau decat sa te plangi ca o curva care nu a primit banii, pentru un chat? Tot urmaresc cum te tavalesti ca micii pe gratar de doua zile. Mie mi-ar fi rusine. Daca vezi ca nu esti dorit, tu vrei sa intrii precum mascatii peste tigani. Tu si cu bozgorii. Fa ceva util si o sa te caute lumea sa-ti dea unban pe chat sa ii inveti si pe ei ce stii tu.

 

Categoria Reguli, alineat 7: " 7. Un moderator/administrator are dreptul sa zboare pe oricine doreste de pe forum, cu atat mai mult daca consider? ca acea persoan? este inutila pentru forum. "

Macar eu sunt mic,dar aici avem un picnic de carnati!

Dar sa stii ca poporul roman este devorator de mici,dar trebuie acceptati si carnatii intr-o dieta.

Sper sa-mi dati odata ban si topic close.Ca voi atat asteptati,sa se ia smecherii de fraieri fara motiv,iar daca fraierii riposteaza o patesc.

Acum imi dadui seama ca am alte treburi in loc sa stau sa raspund la posturile din topic.

V-am pupat!

Edited by wikedx
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...