Jump to content
BogdanWDK

Rasp unu pls!!

Recommended Posts

As dori dak nu is prea pretentios sa ma ajute cineva in legatura cu antivirus!!!se cheama caspersky si as dori sa ma ajute cineva in legatura cu licenta!!nu am:((!!

problema kre e ::

acu poate sa imi intre virusii ni comp!!ji io am nevoie de update-uri la srv meu de lineage!!si kteodat mai iau kte un fisier cu un trojan doi!!sper sa ma ajute cineva!!va rog mult!!

___________________________________

Don't hurh my heart...hurt you dick!! :!: :!: :arrow: rst staff sper k vreo unu putetzi sa ma ajutati :D

Link to comment
Share on other sites

STil a scris :

cum se da pm ca nu stiu!Sad(((( !!spunetimi va rog!! 

ce e atat de greu sa dai acolo jos la avatarul omului SEND PM ?

cat despre antivirus ai putea sa dai un search pe google "avg 7.5 free" si gasesti si tu un link de download ,apoi sa il instalezi ....e un AV bunicel

Link to comment
Share on other sites

As dori dak nu is prea pretentios sa ma ajute cineva in legatura cu antivirus!!!se cheama caspersky si as dori sa ma ajute cineva in legatura cu licenta!!nu am:((!!

problema kre e ::

acu poate sa imi intre virusii ni comp!!ji io am nevoie de update-uri la srv meu de lineage!!si kteodat mai iau kte un fisier cu un trojan doi!!sper sa ma ajute cineva!!va rog mult!!

___________________________________

Don't hurh my heart...hurt you dick!! :!: :!: :arrow: rst staff sper k vreo unu putetzi sa ma ajutati :D

O sa gasesti greu licenta pentru Kaspersky. Downloadeaza si instaleaza nod32, updateaza si scaneaza :wink:

Imi place titlul topic-ului... foarte sugestiv :lol:

Iti dau un sfat: Inchide calculatorul si ia in mana o carte de romana de clasa a 4-a, a 5-a, poate inveti si tu sa formulezi o propozitie :lol:

Link to comment
Share on other sites

As dori dak nu is prea pretentios sa ma ajute cineva in legatura cu antivirus!!!se cheama caspersky si as dori sa ma ajute cineva in legatura cu licenta!!nu am:((!!

problema kre e ::

acu poate sa imi intre virusii ni comp!!ji io am nevoie de update-uri la srv meu de lineage!!si kteodat mai iau kte un fisier cu un trojan doi!!sper sa ma ajute cineva!!va rog mult!!

___________________________________

Don't hurh my heart...hurt you dick!! :!: :!: :arrow: rst staff sper k vreo unu putetzi sa ma ajutati :D

Offtopic: ai incalcat mai multe reguli de cate mesaje ai pe forum

Ontopic: No Warez, invata romana, cauta pe forum, gaseste nod321.com daca nici de acolo nu te descurci....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...