Jump to content

Recommended Posts

4 hours ago, DrMengele said:

Ce cacat e iwatchonline?

https://www.iwatchonline.ph 

Este un site popular unde lumea se uita la filme/seriale. Cei care se ocupa cu ppv(pay per view) stiu despre ce este vorba. Eu am cont la ei cu linker si pot posta filme/episoade , iar adminul nu mai ofera cont cu linker de foarte mult timp. Postezi filmele/episoadele pe un host gen Vodlocker si esti platit pe fiecare vizualizare a video-ului. Se poate face si 10$/zi

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Iceman. said:

https://www.iwatchonline.ph 

Este un site popular unde lumea se uita la filme/seriale. Cei care se ocupa cu ppv(pay per view) stiu despre ce este vorba. Eu am cont la ei cu linker si pot posta filme/episoade , iar adminul nu mai ofera cont cu linker de foarte mult timp. Postezi filmele/episoadele pe un host gen Vodlocker si esti platit pe fiecare vizualizare a video-ului. Se poate face si 10$/zi

Tu cat faci acum / zi?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, wikedx said:

Tu cat faci acum / zi?

 

Eu nu mai lucrez cu ppv de ceva timp dar faceam inainte 2$/zi si nu ma omoram cu postatul. Dupa cum poti observa pe data de 11.06 am postat doar vreo 20 de video-uri si am facut vreo 600 de view-uri cam 1,5$. Depinde cat muncesti... Am facut odata 2$ doar prin postarea unui singur episod. Untitled.png

Edited by Iceman.
Link to comment
Share on other sites

Ba baiatule 2$ printr-un singur video atat. Duminica sunt 10,20 de episode populare. Daca postezi printre primele linkuri la fiecare gandeste-te cati bani poti sa faci intr-o zi. Mai bine du-te si da mancare la rame sau cere-i lu mami bani de acadele ca nu-i de tine aici.

Edited by Iceman.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ganjaa said:

Zici ca nu e de el aici? El munceste , are un job stabil . Tu te trezesti la 4 dimineata cu noaptea-n cap ca un sclav pentru cativa $ pe care si un cersetor ii face si mai ai si gura mare.

Chiar nu imi pasa mie ce face fiecare. Cine e interesat ma gaseste aici.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DrMengele said:

Uite nu vreau,imi place sa ma iau de fraieri.

Poti sa ii dai niste sfaturi pe care sa le urmeze.Ca daca ii spui ca e fraier fiindca munceste pentru 2$ nu il ajuti cu nimic.

Eu inteleg ce vrei sa spui si pe deoparte ai dreptate,dar nimeni la inceput nu cred ca a facut 10$/zi.

Edited by wikedx
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, wikedx said:

Poti sa ii dai niste sfaturi pe care sa le urmeze.Ca daca ii spui ca e fraier fiindca munceste pentru 2$ nu il ajuti cu nimic.

Eu inteleg ce vrei sa spui si pe deoparte ai dreptate,dar nimeni la inceput nu cred ca a facut 10$/zi.

Da cine a spus ca muncesc eu pe 2$? Si nu imi trebuie nici un sfat de la toti pripasii. Mi-am irosit 10 minute din viata ca sa fac 2$ intr-o zi si am mai inrosit 30 de secunde sa postez un episod si sa fac alti 2$. Fac 20$ pe zi doar din ppv , alea sunt statisticile pentru vizualizarile generate de acel cont pe care il vand. Nu va mai dati mari boieri ca nu aveti o chifla in burta.

Edited by Iceman.
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Iceman. said:

Da cine a spus ca muncesc eu pe 2$? Si nu imi trebuie nici un sfat de la toti pripasii. Mi-am irosit 10 minute din viata ca sa fac 2$ intr-o zi si am mai inrosit 30 de secunde sa postez un episod si sa fac alti 2$. Fac 20$ pe zi doar din ppv , alea sunt statisticile pentru vizualizarile generate de acel cont pe care il vand. Nu va mai dati mari boieri ca nu aveti o chifla in burta.

Offf Doamne uneori raman fara drept la replica.......

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Iceman. said:

Da cine a spus ca muncesc eu pe 2$? Si nu imi trebuie nici un sfat de la toti pripasii. Mi-am irosit 10 minute din viata ca sa fac 2$ intr-o zi si am mai inrosit 30 de secunde sa postez un episod si sa fac alti 2$. Fac 20$ pe zi doar din ppv , alea sunt statisticile pentru vizualizarile generate de acel cont pe care il vand. Nu va mai dati mari boieri ca nu aveti o chifla in burta.

Daca iti arat extrasul meu de cont,iti ia ppv-ul razna....,pe muie cat iei?Anal faci?

Edited by DrMengele
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DrMengele said:

Daca iti arat extrasul meu de cont,iti ia ppv-ul razna....,pe muie cat iei?Anal faci?

 

Bai terminatule , iti patineaza buricul de foame si ai tupeu sa vii la mine sa imi arati extasul tau de kkt? Mars in plm ca te stergi la cur cu frunze ca sa faci economie si vii aici sa te lauzi ca esti marele putifer. Pai eu cand faceam bani online tu te jucai cu puta in tarana si venea ma-ta si te stergea la cur de kkt. Si cat despre muie si anal intreab-o in plm pe ma-ta cam cat se cere la asa ceva.. Da-tii ban lu agariciul asta ca eu nu am chef sa ma cert cu putosi d-astia..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

De 3 ori am intrat pe chat-ul RST-ului.De fiecare data,DrMengele se certa cu astia ca el castiga mai bine si daca le arata fluturasul le da cu pl-n sus.Ultima oara cand am intrat, era  noaptea,1 sau 2, nu mai stiu, si astepta sa se trezeasca nu stiu ce domn din USA ca sa-i dea nu stiu ce instructiuni.Sambata noaptea!!!!

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, XbPor said:

Limbajul lasa de dorit, de bine de rau face ceva ... incearca sa faca... Rog un admin sa ofere un warn la acesti neciopliti .. sunteti mai destepti? Bine pastrati pentru voi si nu mai cereti free stuff pe RST.

salut, bun venit pe acest forum si felicitari pentru cele 4 posturi ale tale. Alta data eu zic sa te abtii sau cel mai bine daca vrei sa faci posturi sa postezi in alta parte. Multumesc pt intelegere, esti un scump;;)

Link to comment
Share on other sites

On 18.07.2016 at 10:13 PM, Iceman. said:

salut, bun venit pe acest forum si felicitari pentru cele 4 posturi ale tale. Alta data eu zic sa te abtii sau cel mai bine daca vrei sa faci posturi sa postezi in alta parte. Multumesc pt intelegere, esti un scump;;)

Nu stiu cine esti , cine te crezi , si ce doresti , nu sunt un scump sau te atrag persoane de sexopus ? RST este o comunitate , nu in a etala proasta educatie si cuvintele porcoase.. pentru asta ai primit reputatie -1 , Pe viitor nu imi urmari postarile pentru a imi da reputatie. 4 posturi mai inteligente decat ale tale. O zi placuta papusel !

Limbajul lasa de dorit, de bine de rau face ceva ... incearca sa faca... Rog un admin sa ofere un warn la acesti neciopliti .. sunteti mai destepti? Bine pastrati pentru voi si nu mai cereti free stuff pe RST.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...