Jump to content
crusho

Profitshare, escroci?

Recommended Posts

Am un site cu 20k pe Histats / 500k pe Cloudfare *zilnic,  Profitshare ca afiliere. O adevarata durere de cap cu astia, par a fi escroci. Sarind peste faptul ca numarul de listari afisate de ei e mult mai mic, la peste 1.000 de clickuri pe produse ei spun ca nu ar fi nicio vanzare pentru comision. Ati patit ceva similar si voi?

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, crusho said:

Am un site cu 20k pe Histats / 500k pe Cloudfare *zilnic,  Profitshare ca afiliere. O adevarata durere de cap cu astia, par a fi escroci. Sarind peste faptul ca numarul de listari afisate de ei e mult mai mic, la peste 1.000 de clickuri pe produse ei spun ca nu ar fi nicio vanzare pentru comision. Ati patit ceva similar si voi?

De cat timp esti la ei?

Daca esti de putin timp vezi sa nu fie siteul pe pending.Vorbeste cu un admin sa te rezolve.

Intreaba si tu.

Asa am patit si eu la o firma de advertising si i-am intrebat si mi-au spus ca era siteul pe peding,iar dupa s-a rezolvat problema.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Poti face o proba,

Imiti un comportament organic de pe 2-3 calculatoare (cred ca e de ajuns si incognito cu proxy "anonim") si vezi ce se intampla. Ar trebui sa vezi repede ca s-a facut comanda si ca e in pending.

PS: Nu uita sa si suni in timp util sa anulezi comenzile daca nu doresti produsele.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...