Jump to content

Recommended Posts

Salutare,

 

Ma numesc Adrian si am 23 de ani . Am inceput de curand sa caut cat mai mult despre black SEO si monetizare . Imi place mult ideea sa lucrez de acasa si mai ales pt mine, nu pt alt patron vesnic nemultumit. Nu gasesc un binevoitor sa ma poata ajuta sa ma dezvolt in domeniu asta?Nu am nevoie de bani, de nimic. Doar de o persoana cu timp si rabare sa ma invete si pe mine cate ceva in acest domeniu !

Link to comment
Share on other sites

On 7/17/2016 at 2:20 PM, kwikfiks said:

Salutare,

 

Ma numesc Adrian si am 23 de ani . Am inceput de curand sa caut cat mai mult despre black SEO si monetizare . Imi place mult ideea sa lucrez de acasa si mai ales pt mine, nu pt alt patron vesnic nemultumit. Nu gasesc un binevoitor sa ma poata ajuta sa ma dezvolt in domeniu asta?Nu am nevoie de bani, de nimic. Doar de o persoana cu timp si rabare sa ma invete si pe mine cate ceva in acest domeniu !

Ai inceput prost, cred ca vrei sa inveti SEO nu black SEO, sunt sute de tutoriale pe net, nu sta nimeni sa te invete. 

Ai nevoie de un site + imaginatie sa scrii continut unic si putini bani de promovare ( prin social media cel mai indicat ), daca ce faci place la public devii viral, daca nu ....

Cu blackSEO fericirea tine putin....

Edited by TheAnalyst
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Imi place mult ideea sa lucrez de acasa si mai ales pt mine, nu pt alt patron vesnic nemultumit"

 

Cui nu ii place asta?

 

Si sa fiu un pic on. Sa zici ca vrei sa inveti blackseo e ca si cum ai spune ca vrei sa inveti hacking fara sa sti programare.

Invata cu ce se mananca seo si fa bani din asta, nu din black shit.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Gecko said:

Cum iti suna tie treaba asta? Vrei un om care sa stea pe langa tine sa te invete cum sa faci bani pe termen lung.

 

Nici macar daca l-ai plati nu ai gasi pe cineva care chiar te poate ajuta. Sigur, sfaturi de initiere in SEO iti pot da o gramada de pe aici, dar nimeni care traieste bine din asta (adica cei care te pot invata ceva interesant) nu o sa stea dupa curul tau sa te invete ceva ce ei probabil s-au chinuit ani de zile sa atinga.

 

Si cum adica nu vrei bani? De ce iti mai pierzi timpul atunci? SEO nu e o activitate facuta in pauza dintre orele de lucru, daca vrei sa-ti iasa ceva, trebuie sa stai sa faci analize tot timpul. Gandeste-te la cei ce fac SEO ca la brokerii de asigurari, pentru ca nu vor discuta cu tine daca nu exista un profit la mijloc. Iar tu, vii aici pozand intr-un om umil asteptandu-te la ajutor de la niste hiene.

 

Cauta forumuri axate pe asta si vizieaza-le zilnic pana vezi o idee pe care o poti pune in practica. Apoi fa-ti un site si da-i bice. Cel mai probabil n-o sa-ti iasa mare lucru, dar ai sa faci multe greseli din care vei avea de invatat. Repeta procesul asta pana incep sa vina si banii.

Da, aici ai dreptate. Cred ca am intins putin coarda...

 

Si da, as vrea sfaturi SEO ,macar sa imi fac o idee cu ce se mananca sa pot pleca si eu de undeva...

 

Banii nu vreau sa castig deloc pt inceput, muncesc pt cine ma ajuta sa invat ceva ...

 

Si multumesc frumos pt sfaturi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...