Jump to content
impure

Sunt dispus

Recommended Posts

Sunt dispus sa devin loial forumului rst si staffului acestui forum , dar in schimb rog ceio care vor sa ma ajute sa invat si eu ca sunt putin mai batut in cap si nu inteleg la tutorial , daca este dispus cineva sa ma ajute (fly.impure@y.....

Multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

Sunt dispus sa devin loial forumului rst si staffului acestui forum , dar in schimb rog ceio care vor sa ma ajute sa invat si eu ca sunt putin mai batut in cap si nu inteleg la tutorial , daca este dispus cineva sa ma ajute (fly.impure@y.....

Multumesc anticipat

nu puteai sa precizezi de la inceput la ce tutorial nu intelegi? Ce anume vrei sa inveti? Zi pur si simplu: "vreau sa fac: asta". Nu incerca "vreau sa ma fac mare mester in hacking".

Link to comment
Share on other sites

Incepe prin a invata cateva limbaje simple de scripting ca:

  • Perl
  • Python
  • PHP/MySQL

Si dupa aia poti avansa la limbaje de programare ca:
  • C++
  • Delphi

Cand vei invata cum merge o aplicatie vei putea sa zaresti vulnerabilitati, si avand cunostiinte de scripting si programare vei putea scrie un exploit.

Link to comment
Share on other sites

Incepe prin a invata cateva limbaje simple de scripting ca:

  • Perl
  • Python
  • PHP/MySQL

Si dupa aia poti avansa la limbaje de programare ca:
  • C++
  • Delphi

Cand vei invata cum merge o aplicatie vei putea sa zaresti vulnerabilitati, si avand cunostiinte de scripting si programare vei putea scrie un exploit.

Nu sunt de acord ca odata ce stii un limbaj de scripting poti "avansa" la unul de programare . Eventual , the other way around :)

Link to comment
Share on other sites

Omul scrie sunt dispus ;) ala intreaba esti gay ;) toti se iau de ala care a zis ca e gay ca de`.. sunt oameni care iau partea orcui si care spera ca cineva din staff sa fie in toane bune si sa il aprecieze ;) apare kenpachi : esti dispus sa faci bot eventual si putzin spate ? :)

acum ce mai spunetzi??

On-topic - daca citesti regulile forumului ai sa intelegi ceva despre titlurile de genul asta

Link to comment
Share on other sites

Nu poti sa ii zici nimica lui Kenpaki ! In primul rand ti se pare un raspuns bun "esti gay???" , da dovada de multa prostie ! poti sa-i zici sa citeasca draq regulile .....etc.....!

Hai sa-i futem in gura pe toti care incalca cate o regula pe forum ! unde am ajunge ????

La un forum adevarat despre securitate bug-uri si exploituri unde useri sunt doar cei care au macar habar despre programare ?

sunt forum-uri mai mici unde incepatorii pot invata ceva sunt mii de tutoriale online.. etc potzi veni sa intrebi ceva e normal .. dar sa spui ca vrei sa invetzi

"orice" ca sa fii loial .. iar dupa cateva saptamani sa rogi lumea sa itzi "sparga" un mail de yahoo ...

Noi intram in polemica pt 1 care nu merita... deci recomand inchiderea thread-ului ( nu ca ar conta parerea mea dar nu are nici un folos si nici o rezolvare logica)

Link to comment
Share on other sites

esti gay?

cred ca vrei sa gasesti inca unu ca tine nai nimerit aici inceaca pe siteurile specializate

impure si eu sunt cam in aceiasi situatie am incercat sa invat sa folosesc un exploit dar acum imi dau seama ca mai bien invat limbaje de programare pt inceput

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...