Jump to content
candymanuu

sa iti spionezi amicii sau pe cine vrei tu

Recommended Posts

cred ca ar fi mai bine sa nu mai trmita ip pe mail..pentru ca ip il poti afla mai usor si cu alte programe si fara sa isi dea seama...

ma juta cineva cu un joculet cu un servar inclus si fara sa isi dea seama persoana...

nu conetaza de ce este serveru` vnc sau radmin....

1. Invata sa scrii si dupa aia. Uite aici ceva sa te ajute

http://www.librariaeminescu.ro/isbn/973-8473-19-5/Dumitra-Radu__Sa-invatam-limba-romana-jucand-ne-clasa-a-IV-a-fise-de-lucru

2. Eu unul nu am inteles nimic din postul tau, deci nu am cum sa te ajut

3. Nu mai face double posting

4. Ca sa te ajut. Depinde ce net ai..De aceea nu crec ca iti merge, ori nu ai respectat pasi de acolo..

EDIT: De ce ai postat in 2 locuri?

Edited by nosferatu
Link to comment
Share on other sites

vreau un joc ca sa il trimit cuiva....

si acest joc sa aiba in el un server ...cand deschide jocu sa i se instaleze servaru` fara sa stie...

si servarul sa fie de radmin sau vcn....

asta e tot.... sper sa fii scris corect si ms pentru link...

am afcut double posting pentru ca nu mi-a raspuns nimeni...

Link to comment
Share on other sites

1. daca citeai postul initial ai fii vazut ca sunt anumite config-uri necesare inainte de compilare.

2.necesita un cont de mail pe gmail.com

3.serveru e de Uvnc nu mai tot da inainte cu radminu si vnc.

4.e foarte usor de facut daca iti dai silinta...urmezi toti pasii exact ca in post-ul initial,iar daca apare o anumita etapa care ti se pare mai dificila ceri ajutor...nu-ti fie lene si nu mai sta cu mana intinsa.

tot respectu,

maka

Edited by alin_maka
greseli de scriere :)
Link to comment
Share on other sites

deja ati inceput sa va certati X(X

ash dori sa puna cineva tutorialul video din nou pentru ca nu reusesc sa fac mai nimic cu internet express sau qm ii zice din prog ala.. :-?? ash dori ji eu videotutorialul sau imi trimiteti un pm sa va dau id sa mi-l trimiteti

multumesc ji astept raspuns

edit:

am rezolvat problemele dar mai ramane cu vnc :-? am intrat pe site-ul ala l-am downloadat dar knd dau dublu click nu se intampla nik :-?? nu apare nimic...

Edited by styl3
Link to comment
Share on other sites

totul e foarte simplu...daca nu mai vrei sa trimita ip-ul de fiecare data cand restartezi compul stergi din wise inainte de compilare DriverInit.vbs din Files si din registrii: curent user->Microsoft-Curent version-run registrul cu acelasi nume ca fisierul. cat despre shorcut probabil ca nu exista shorcut-ul in All Users->desktop precum si in Windows-all users-desktop parca ceva de genu...nu e greu,e doar logic si nu cere cunostinte avansate.

cum am spus..nu'ti fie lene ca e totul foarte usor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...