Jump to content
Graphik

10 ani 10 zile

Recommended Posts

Salut !

 

Au trecut mai bine de 10 ani si 10 zile de cand sunt membru pe acest forum !

Cu ocazia asta voiam sa multumesc membrilor care au contribuit cu continut de calitate pe acest forum, am invatat lucruri utile, am savurat umor (si trolling) de calitate dar am avut si oarece emotii.

in iarna lui 2012, cand poate va mai amintiti ca unii dintre colegi au fost saltati de baietii cu ochi albastrii( unul din ei era din orasul meu)

Ma asteptam oarecum sa fiu luat si eu la intrebari insa nu s-a intamplat. Totusi m-am ales cu contul spart si apoi banat de catre admin  pt ca cel care imi accesase contul l-a injurat.  Nu am aflat cine mi-a spart contul insa sunt 99,99% sigur ca are legatura cu filajul ce a precedat acele arestari.

 

Anyway, mult succes colegilor de forum si la rezultate cat mai bune in domeniu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Baietii cu ochii albastri sunt peste tot printre noi.....Trebuie sa ne obisnuim cu fenomenul "spy" intr-o societate in care informatia e pe primul loc. Problema grava se pune atunci cand se incalca drepturile si libertatile unei persoane. Daca nu exista infractiuni nu vad ce rost au abuzurile. Sa speram ca si in domeniul internetului legislatia va fi una corecta si nu se vor incalca drepturile la informatie si libertatile utilizatorilor.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...