Jump to content
Guest Kenpachi

mortal team ....

Recommended Posts

Kenpachi nu inteleg care e treaba cu Ras,si parola...da-mi un pm daca vrei sa-mi spui despre ce e vorba.

sau data viitoare ma ocup bine de voi

mi se pare ca gandesti ca un copil(doar o parere..daca nu e asa nu o lua in serios)

In rest..bravo voua

Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi

cineva de la voi din team are o parola de moderator ... din cauza asta trebuie noi sa facem efortul de a elimina permisiunile moderatorilor ... daca vroiam sa va fac rau va faceam ... am zis ras pentru ca era singurul pe care il stiam din team mai activ la noi pe forum ... daca eram asa infratiti ne anuntati ca avem probleme si nu faceati marlanii ... xzu nu stiu cine esti dar crede'ma sunt departe de a fi un copil ochelarist si plin de cosuri ... nu vrei sa te pui cu mine.

Link to comment
Share on other sites

cineva de la voi din team are o parola de moderator ... din cauza asta trebuie noi sa facem efortul de a elimina permisiunile moderatorilor ... daca vroiam sa va fac rau va faceam ... am zis ras pentru ca era singurul pe care il stiam din team mai activ la noi pe forum ... daca eram asa infratiti ne anuntati ca avem probleme si nu faceati marlanii ... xzu nu stiu cine esti dar crede'ma sunt departe de a fi un copil ochelarist si plin de cosuri ... nu vrei sa te pui cu mine.

Da,nu ai vrut sa faci rau,dar si tu puteai sa ne anunti ca avem probleme..

Link to comment
Share on other sites

Parca vroiati sa avem un portal de securitate romanesc,in care ne bagam si noi,si ati pus shell pe serverul nostru,de parca am fi dusmani, probabil l-ati pus in caz de "razboaie" sau alte chestii...

SirGod..Kenpachi a gandit ca un cracker(balck hat)..e si normal...cand a vazut ca forumu e vulnerabil si-a marcat prezenta acolo..e normal..si asta demonstreaza ca nu e un adept al securitati..ceea ce Nemessis ne propusese.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa terminati cearta mortal team nu mai exista

Not Found

The requested URL /private.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2.0.63 (Unix) mod_ssl/2.0.63 OpenSSL/0.9.8a mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 PHP/5.2.5 Server at [url]www.mortal-team.com[/url] Port 80

L-au inchis astia de la GOOGLE ....

Link to comment
Share on other sites

Lol cumse poate asa ceva ?? Bag adresa lor si ma redirectioneaza catre google mai ale imi zicea ceva de un certificat ...am dat OK ..

Poate google sa iti stearga siteul ? Si cum de s-o legat chiar de ei ! Mai sunt o gramada de siteuri ...de hack

Link to comment
Share on other sites

Poate google sa iti stearga siteul ? Si cum de s-o legat chiar de ei ! Mai sunt o gramada de siteuri ...de hack

Bineinteles ca NU..gandeste logic ce legatura ar putea avea un motor de cautare cu un anume site,eventual l-ar sterge din lista lor.

Dupa cum am spus securitatea era cam slaba...de cand s-a trecut pe vbulletin au aparut bug-uri,iar din neatentia adminilor..s-a intamplat ce s-a intamplat..

mortal-team v-a reveni...si in forta :D..momentan nu am stabilit ce o sa facem pentru a avea o revenire frumoasa..avem destule idei si nu stim pe care sa le punem in aplicare..nu cred ca o sa dureze mult.

edit: CODEX tu folosesti Internet Explorer ..iar cand intri pe site te redirectioneaza..de asta iti apare acea eroare

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...