Jump to content
tavi1985

tor search sites

Recommended Posts

41 minutes ago, tavi1985 said:

N-am stat sa fac un calcul exact cata putere de procesare ar trebui. Stiu ca a existat virusul melissa parca din cauza caruia internetul pur si simplu s-a blocat.  Deci e posibil , numai sa ai numarul mare de calculatoare disponibile. Asa cum am zis , propuneam inclusiv crearea de conturi false si punerea de anunturi fara numar  , in asa fel incat utilizatorii siteurilor acelora sa fie debusolati. Exista solutii la ceea ce am spus eu insa ce spun eu complica lucrurile suficient de mult incat sa nu faca rentabil sistemul.   Evident reteaua aaare si utilizatori legitimi numai ca e practic imposibil sa faci o retea de asa natura incat sa respinga userii ilegali si rau voitori si sa ii tina pe aia curati.

Tocmai pe aceasta optiune de redirect a traficului ma bazez. Pentru ca daca traficul e mai mare decat numarul total de calculatoare po ate sa suporte atunci se i mpart mai multe date per user al tor. 

Degeaba pentru ca la infiltrare exista niste filtre ale lorzilor impotriva agentilor infiltrati. De obicei li se cere sa participe la o infractiune pentru a avea cazier astfel politistul e nevoit sa se retraga. Exista la marii lorzi inclusiv testari ca in laborator sau ceva.  Asa ca mai greu cu infiltratul.

Eu nu vorbesc de semnatura digitala ci de cu totul altceva. Daca vrei , un   fel de semnatura digitala a datelor ce au fost rulate anterior in memorie/procesor/HDD/SSD. In asa fel incat programele third party , mai necunoscute , sa nu prezinte pericole.  Probabil ca sunt  infumurat , dar ce sa faci, fiecare supravietuieste cum stie. Cum spuneam am sanse mai mici sa zic ceva inteligent daca nu citesc dar putinul pe care il stiu , il stiu bine.

Plus ca sunt alte chestii pentru care NU imi permit sa inteleg ceea ce citesc. Sunt anumite chestii mai speciale pe care nu le pot explica aici....

=))

Tu esti troll!

Daca nu esti troll tu esti aur! Tu si ala care povestea de reptilieni masoni controlati de guvern!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...