Jump to content
Guest Nemessis

Inamicul nr.1 al RST

Recommended Posts

ma intreb cate pule in gura o avut in momentu in care o facut postu ....

pula de cioban, pula de smecher, pula de cocalar,..pula de ... = GURA TA

Hai ma kwe... acu serios... cine si-ar baga pwla in gura lu asta ? Cat de smecher/cocalar/gay sa fii.... totusi au si ei o farama de demnitate :P

Link to comment
Share on other sites

ma intreb cate pule in gura o avut in momentu in care o facut postu ....

pula de cioban, pula de smecher, pula de cocalar,..pula de ... = GURA TA

Hai ma kwe... acu serios... cine si-ar baga pwla in gura lu asta ? Cat de smecher/cocalar/gay sa fii.... totusi au si ei o farama de demnitate :P

Da bine ma, eu i-as da o muie !

Ba lakeeee , hai ca sar eu adresa date-n sange ! am inteles ca esti din valcea !? eu sunt din gorj ! daca ai drum dai un beep pe forum si o sa te bat pana te ascult cu ureche !

ma lascarica , la ce fata ai mai bine te fut otzara , de obicei nu dau in femei dar pt tine fac o exceptie !

Cum pwla mea sa vorbesti de bataie , tu ai 50 de kg cu televizorul in brate si te crezi smardoi :))

Link to comment
Share on other sites

ba frate da va place cand degenereaza postu in halu asta..... aveti si voi sansa sa injurati pe forum fara sa zica nimeni nimic.... un fel de anger management... :)

hai inchideti topicu pana nu se intoarce cocalaru cu alt user....(presupun ca are ban deja)

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis
Mereti in pula mea si cersiti in continuare la parinti bani de net!

Vezi ca a sunat bunica-tu. A zis sa ii dai geaca de piele inapoi ca il trage curentul la spate in mormant.

Link to comment
Share on other sites

Kestor ce ma nu stiai ca au telefoane morti ,au chiar si internet :evil: :twisted: joaca counter in retia tero aia din iad counter aia din rai.

Si sa revenim la subiect ce aveti ma cu copilasul .Toti avem un vis in viata si toti ne-am jucat cu masinute cand eram micuti asa se joaca el cu ursuleti(isi imagineaza ca este un barbat ursuletul de asta il strange cu atata pofta in brate.Ma gandesc din ce a fost facut fiinta aceasta ca nu seamna cu fiinta umana.Si inca ceva nemesis unde l-ai intalnit?

Cu stima CoCo

Link to comment
Share on other sites

ursuletz"vyrusu" PT. TINE BABY JUR CA MA RAD LA PULA SI IMI FAC SI UN TATUAJ

p.s apropo...vezi ce fisiere mai tii "la vedere" ca nu se stie niciodata...instaleaza si tu un antivirus ca tot omu...

prea tare =))))))

Link to comment
Share on other sites

Fiind rupt de beat si privind pozele lui vreau sa ii spun:

Iubimi-ai pula precum iti iubesti ursuletul de plus !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...