Jump to content
Fatal1ty

O sa mai ramanem cativa ...

Recommended Posts

parerea mea: loc este pentru useri :D lolz, nu stiu dak ar trebui banati userii cu 0 posturi, poate si un user cu 0 posturi sa faca o mica reclama, cine stie pe cine mai aduce :D ... ar trebui pusa o regula sau cei care au x posturi sa aiba acces la o anumita sectiune... nush .. parerea mea ...hachh... :D bafta

Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("Sad_Dreamer")</div>

ma eu zic doar sa le stergeti conturile nu sa le banati :) ca si eu cand intrasem cu Sad-Dreamer era aiurea  :@  just delete  

btw: Xavier parca erai prieten cu Nos....nu?dai naibii contu' inapoi ma...e un copil :)

Prieten cu nos? Eu nu am prieteni. Oricum isi poate recupera contul, nu am schimbat mail-ul contului, deci si-l recupereaza daca vrea.

Link to comment
Share on other sites

Sad_Dreamer, ptr. cunostinta ta iti zic de acum ca sunt un tip calm si respect pe toate lumea.

Totusi, postand fara rost si cerand un lucru care nu avea legatura, afirmand ca as fi prieten cu nos, enervand pe destula lume pe forum. Iti zic clar ca incepi a ma enerva si nu suport acest lucru. In afara ca ai jignit destui useri cu mesajele din acest topic, incerci sa cresti in ochii tuturor prin cai nu tocmai "crestinesti".

Nu uita totusi ca tocmai ai fost hackuit de ceva useri ai acestui forum si nu te-ai facut tocmai placut in fata noastra. Cum poti face o astfel de "propunere", afirmi ca dupa tine ar trebui banati/stersi toti membrii n00bi.

Mesajul meu este canceros, da-te in sloboz!

Trebuie sa inveti ceva in viata asta, nu tot ce se intampla va fi bun ptr. tine, asta o sa inteleaga si nos, nu ai habar la inceput cate id-uri am pierdut eu sau fara cate site-uri am ramas.. Deci te rog inca odata sa nu intelegi acest mesaj ca pe un "post rival" ci doar ca un reply a ceea ce ai zis.

Link to comment
Share on other sites

1.nu e post rival...si pentru mine hackuit inseamna patrunderea in sistem...mie nu mi-a intrat nimeni in sistem ;) daca intrau nu mai cereau " metoda " mea de a pica siteuri

2. zici ca nu esti prieten cu el dar pe mess ai intrat de pe idul lui si ai zis sa nu ii spun ca se supara pe tine...ce inseamna asta? daca nu erai prieten cu el nu iti pasa daca se supara...dar totusi ai zis..de ce?

3.nu mai injura aiurea si nu te mai " ascunde " in spatele celorlalti useri cu care m-am certat...de cateva ori am avut si eu dreptate...ca nu " tzip " degeaba

4.si despre useri...totusi..si-au dat multi cu parerea...eu nu am voie? sau ce? faci tu regulile?

Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("Sad_Dreamer")</div>

1.nu e post rival...si pentru mine hackuit inseamna patrunderea in sistem...mie nu mi-a intrat nimeni in sistem ;) daca intrau nu mai cereau " metoda " mea de a pica siteuri  

2. zici ca nu esti prieten cu el dar pe mess ai intrat de pe idul lui si ai zis sa nu ii spun ca se supara pe tine...ce inseamna asta? daca nu erai prieten cu el nu iti pasa daca se supara...dar totusi ai zis..de ce?

3.nu mai injura aiurea si nu te mai " ascunde " in spatele celorlalti useri cu care m-am certat...de cateva ori am avut si eu dreptate...ca nu " tzip " degeaba

4.si despre useri...totusi..si-au dat multi cu parerea...eu nu am voie? sau ce? faci tu regulile?

Prietene:

1. Nu te-am jignit, acel "Mesajul meu este canceros, da-te in sloboz! " se refera la: daca considerai postul canceros atunci te injuram.

2. Nu sunt prieten cu el si nu de iaa te-am rugat sa nu-i zici nimic (nu-mi aduc aminte sa-ti fi zis sa nu-i spui din cauza asta), pur sis implu vroiam sa stiu ca am timp sa ii schimb parolele peste tot.

3. Nu ma ascund in spatele nimanui, daca mi-era frica de tine (AUZI LA EL!! ), nu postam mesajul acela, dupa cum bine vezi l-am postat... eu ic sa nu mai comentez, ca nu are rostul, nu se stie cum se poate lega o prietenia intre noi atunci cand ne vom intalni 9doar cunoastem ctiva prieteni comuni). eu zic sa pui punct aici acestei "harte" si nu uita ca tu ai inceput!!

Link to comment
Share on other sites

nu iti mai raspund aici...nu vreau ban aiurea..oricum nu mai stau mult pe net...o sa vb pe mess.....

btw nu am zis ca tre' sa iti fie " frica " de mine...ca oricum nu ma chinui sa iti fac ceva...poate nici nu pot..dar ai spus ca m-am certat si cu altii...de parca tu nu te-ai certat cu altii si se vedea de la o posta ca nu aveai dreptate...exemplu nemesis...dar nu mai comentez..daca vreau sa iti mai zic ceva...iti zic pe mess...asa poti face si tu...cheers

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...