Jump to content
dblackshell

dblackshell

Recommended Posts

buna, handelul meu e dblackshell (mai demult foloseam backbone, dar avea ca efect anumite confuzii)...

despre mine, nimic interesant.

ca si activitate sunt coautor (mai bine zis contribuitor) pe darknet.org.uk, autor pe blogul meu (google insanesecurity, mi-e lene sa-l scriu)... activitate pe forumuri (minimala, din lipsa de interes, sau alte motive) gonullyourself, w4ck1ng, si 0x00000 (desii momentan nu mai exista)... si cum sa uit sla.ckers.org (desii nu prea am mai intrat pe acolo, deja cred ca se prafuise contul)...

proiecte skavenger (cel PHP, momentan in "repaus", dar in max o luna ma gandesc la o finalizare), shelley (mort de o buna vreme, ce sa fac daca SirDarckCat a lasat-o moale), wanatomy (inca in stadiul de conceptie [de un an deja]), php-shells (primul milestone a fost acela de a scrie un cod de toata jalea, pentru a il "infrumuseta" cand o sa am timp)... altele in stadiul de lucru (secret momentan)...

despre rstcenter... vazusem mai demult baneru pe milw0rm, ma inregistrasem dar nu il urmarisem...

ce caut aici? nu 0-day, nu una, nu alta, doar vreau sa fiu si eu informat cum e cu "scena" securitatii prin Romania... poate sa dau o mana de ajutor, daca ma aflu in cauza/statutul de a face acest lucru...

in rest numa aducator de pace...

Link to comment
Share on other sites

Unde veti tu buna ? :-),eu vad decat bun venit si welcome si nu cred ca probleme atat de grave incat sa nu fac diferenta dintre bun venit si buna.

ah, eu am folosit buna... chiar prima linie din topic; desi pare ca la unele persoane precum ENCODED acest lucru li se pare gay... fiecare cu opinia lui. Ma astept din partea lui ENCODED la o alta formula de prezentare la fel de agreabila precum "buna" ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...