Jump to content
BorysFromUkraine

Zoso.ro & Arhiblog.ro Hacked + DB Dump (all comment Emails, Logins etc)

Recommended Posts

Hello komrads today's hacked romanian websites zoso.ro & arhiblog.ro FULL DB Dump from today. All emails from comments and all logins.

Download here:

 

You need to be a registered user to view this link!
You need to comment "Thank You" after you log in!

 

 

 

 

 
 

  • Like 3
  • Thanks 8
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, rumbu said:

Mda... m-am uitat prin continutul arhivei. Sunt toate mailurile noastre cu care am comentat asociate cu numele pe care l-am folosit. Asta nu e bine deloc.

In 2024 tot mai apar tarani din astia care ne pun datele in pericol. Vad ca in baza de date exista pana si mailul de la job cu care am postat ultima data in 2022 la vali pe blog.
Bai borisake sa vezi ce plangere GDPR va trantesc

Link to comment
Share on other sites

mai baieteilor hai sa o rezolvam cu frumosul mai bine.
am vazut ca si adresa mea de mail apare acolo. n'ati vrea voi sa stergeti arhiva asta de pe net si sa uitam ce s'a intamplat inainte sa va trimit politia pe cap? chiar n'am chef de dat telefoane si de drumuri la politie 

Link to comment
Share on other sites

Băi fraților, nu știu ce să zic da' m-am speriat rău! Am auzit că zoso.ro și arhiblog.ro o pățit-o nasol, le-o spart cineva saiturile! Ce naiba să mai crezi și-n cine să mai ai încredere pă netu' ăsta?! Io am cont pă arhiblog și acu' mă cac pă mine dă frică că mi-o furat ăia parola și datele. Știe careva ce să fac? Tre' să-mi schimb parola peste tot sau cum?? Și zoso ce dracu o păzit dă l-o spart și pă el?? Bagami-aș, parcă nu mai e sigur nimic în ziua dă azi! Dați un sfat fraților că-s disperat rău!!1!

Edited by 14pe
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Sabotor said:

In 2024 tot mai apar tarani din astia care ne pun datele in pericol. Vad ca in baza de date exista pana si mailul de la job cu care am postat ultima data in 2022 la vali pe blog.
Bai borisake sa vezi ce plangere GDPR va trantesc

 

Bă nene, e JALE TOTALĂ!!! Nu știu ce plm să mai cred! Zoso și arhiblog, alea MARI COI, s-au dus dracu'!!! Le-au spart ăia ca la carte, au intrat în ele ca-n brânză!!! Io am dat cu subsemnatu' peste tot p-acolo, și acu' stau ca prostu' și mă scarpin în cap!!! ARDE TOT în mortii mă-sii!!!

Ce pana mea facem acu'??? Io zic să dăm foc la calculatoare și să ne-ntoarcem la peșteri!!! Am pus poze, am dat cu commentu', am băgat parole... Cred că mi-am dat și PIN-u de la card p-acolo!!! Dumnezo știe ce-or face ăia cu datele mele!!! Mă duc să-mi scot toți banii din bancă și să-i îngrop în grădină, că numa' așa mai scap!!!

Frațior, dacă mai știi tu ceva, zi și mie că-s disperat rău!!! Cum plm de n-au avut securitate???!!! Bă, da' chiar s-a dus dracu' tot??? AJUTOOOOR!!!

Edited by sharpele_nebunu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...