Jump to content
muri699

EXISTA TRADERI DE CRYPTO PE ACEST FORUM???

Recommended Posts

Va salut pe toti , in momentul de fata sunt in cautare de niste parteneri care se ocupa cu trading ul ,in special de cryptomonede .Nu vand nici un curs si nu vreau nimic de la tine , doar sa lucarm impreuna, sa ne analizam impreuna graficele si sa facem cat mai multe trade uri impreuna

Link to comment
Share on other sites

Nu exista traderi de crypto pe acest forum. Iti explic si de ce! Toti cei care activeaza pe forum sunt doar niste bugetari si corporatisti suparati pe viata. Membrii RST nu au bani extra de investitii ca tot salariul se duce pe ratele de la apartamentul din Militari si la  Pasat CC. Hacarii adevarati nu stau pe forum.

Edited by vrajealaieftina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vrajealaieftina said:

Nu exista traderi de crypto pe acest volum. Iti explic si de ce! Toti cei care activeaza pe forum sunt doar niste bugetari si corporatisti suparati pe viata. Membrii RST nu au bani extra de investitii ca tot salariul se duce pe ratele de la casa si de la masina. Hacarii adevarati nu stau pe forum.

@vrajealaieftina, Nu ai avut reactii la acest comentariu pentru ca..., stii ce il doar mai mult pe un prost? iti spun eu, cand este ignorat

... intelegi tu...

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, vrajealaieftina said:

Nu exista traderi de crypto pe acest forum. Iti explic si de ce! Toti cei care activeaza pe forum sunt doar niste bugetari si corporatisti suparati pe viata. Membrii RST nu au bani extra de investitii ca tot salariul se duce pe ratele de la apartamentul din Militari si la  Pasat CC. Hacarii adevarati nu stau pe forum.

 

Doamnelor si domnilor, nu a durat mult pana si-a facut si Laviniu iar aparitia. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

deci mai baieti sa nu treaca ziua sa nu invatati ceva.

 

va faceti offshore ma, si asa traduiti.in irlanda si cumparati apartamente cu btc.doar cum sula calutului sa nu castigati din trading.ca stiti derivate si perversitati dinastea.

 

dar daca prindeti bear trap e ca si cum ati prinde septari.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, j1ll2013 said:

deci mai baieti sa nu treaca ziua sa nu invatati ceva.

 

va faceti offshore ma, si asa traduiti.in irlanda si cumparati apartamente cu btc.doar cum sula calutului sa nu castigati din trading.ca stiti derivate si perversitati dinastea.

 

dar daca prindeti bear trap e ca si cum ati prinde septari.

Sa stii ca Irlanda se afla in Europa. Iti zic ca sa nu te apuci sa bati campii pe aici ca Irlanda e in Asia, ca te stiu mai ametit asa din fire din cauza lipsei de oxigen cand imi sugi pula pe nerespirate.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Noriega said:

Sa stii ca Irlanda se afla in Europa. Iti zic ca sa nu te apuci sa bati campii pe aici ca Irlanda e in Asia, ca te stiu mai ametit asa din fire din cauza lipsei de oxigen cand imi sugi pula pe nerespirate.

https://www.bursa.ro/ue-si-regatul-unit-au-semnat-noul-acord-privind-irlanda-de-nord-87653944

ma abtin sa te injur, poate ai dreptate, nu is la curnet eu, dar tu ai lipsa de sintetice si eu de aer.e adevarat...

Link to comment
Share on other sites

On 10/7/2024 at 10:48 AM, 14pe said:

 

Doamnelor si domnilor, nu a durat mult pana si-a facut si Laviniu iar aparitia. 

A prins pontul ala smecher si a incasat 5 usd sa-si incarce cartela vodafone 🤣 Pai ori suntem barosani ori nu mai suntem?

 

@j1ll2013 ce faci bre, dai report la fratele nostru? :))) Stai liniștit, ca-i plac femeile, nu ți-o îndeasă. 

 

 

Screenshot 2024-10-11 at 09.38.49.png

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, aelius said:

A prins pontul ala smecher si a incasat 5 usd sa-si incarce cartela vodafone 🤣 Pai ori suntem barosani ori nu mai suntem?

 

@j1ll2013 ce faci bre, dai report la fratele nostru? :))) Stai liniștit, ca-i plac femeile, nu ți-o îndeasă. 

 

 

Screenshot 2024-10-11 at 09.38.49.png

cea mai tare firma e, alba neagra srl.ii dau o ciocolata la domn daca voteaza la prezidentiale, dar e freedom of speech, asa fac si astia din campania la prezidentiale.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, j1ll2013 said:

cea mai tare firma e, alba neagra srl.ii dau o ciocolata la domn daca voteaza la prezidentiale, dar e freedom of speech, asa fac si astia din campania la prezidentiale.

 

Bre, n-am priceput nimic din ce ai zis. Sau ți-a lăsat gura apa de la ce ți-a spus Noriega? 🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, aelius said:

 

Bre, n-am priceput nimic din ce ai zis. Sau ți-a lăsat gura apa de la ce ți-a spus Noriega? 🤣

de multe ori, suntem fiinte neintelese.eu ii doresc la Noriega sa faca bani din trading, dar trebuie know how.era un forum vamist si acolo discutau de analiza tehnica etc.dar stiti cum e baieti, nimeni nu iti vinde in ziua de azi un pont la nimic, mai ales la cum sa faci bani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...