Jump to content
M4T3!

Ierarhia forumului

Recommended Posts

Urmaresc de mult acest forum,nu am intervenit pana acum,mai bine tac si invat...dar am o curiozitate:care este ierarhia forumului?Cine este "seful suprem"?Cine sunt urmatorii?Care sunt cei mai buni din staff?Ca sa mi pot face o parere despre cunostiintele userilor si a celor care fac parte din staff.Mentionez ca din pura curiozitate vreau sa aflu acest lucru,deoarece numarul posturilor nu este relevant ...Doresc sa mi se raspunda din staff(i conseider mai seriosi si sunt in cunostiinta de cauza).

Link to comment
Share on other sites

sysgh0st,Pastilatu',moubik,SirGod(el nu e tot administrator?),Ras,Kenpachi,flama...ei nu fac parte din team?SirGod nu e admin?

SI ce reprezinta Rep Power?Si de ce are Ahead asa multa?

Ma scuzati de intrebari da ma macina curiozitatea. :D

Edited by M4T3!
Link to comment
Share on other sites

BanKai
Kenpachi
Flama
ShiningGod

One and the same.

PS: Si oricum ce treaba are staffu cu tine ? Tu respecta acolo regulile si o sa fi lasat in pace.. de obicei ;)

PPS: Reputatie primesti de la membrii daca considera ca ai postari de calitate. De cele mai multe ori nu-ti da nici dracu rep.

Ahead e moderator si face ce vrea.

Ma scuzati de intrebari da ma macina curiozitatea.

Curiosii mor repede.

Link to comment
Share on other sites

si in afara de STAFF urmeaza o gramada de scolari si prescolari care studiaza atlasul...

acum 4-3 luni discutam cu owner-ul, erau proiecte in desfaruare idei bune si banoase, azi ce este o adunatura....imi pare rau ca nu s-a urmat cursul firesc....

Edited by 666
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...