Jump to content
koltzu

m-am enervat.

Recommended Posts

in sfarsit dupa cateva zile in care m-am simtit rau am inceput sa ma simt mai bine

da' dupa ce a zis ENCODED asta:

cel mai urat siteu de klan , noi il avem !!! ( P.S. mie rusine  :(  )

era sa pic jos.

am inceput sa ma simt iar rau si mi-au dat lacrimile

parca am cazut undeva

m-am trezit in aceasi pozitie dupa un sfert de ora.(stateam in picioare)

parca eram pe alta lume.

acum stau cu o migrena ingrozitoare si fix cand incepeam sa-l admir pe encoded

:(:(:( :@ :@ :@

Link to comment
Share on other sites

:@ :@ :@ pentru ENCODED fi mai subtil frate daca e ceva...chiar daca nu am verificat siteul ....stiu cs...si stiu foarte bine...dar nu ma pasioneaza.... am fost invatat de PGL-isti nebuni...dar chiar nu ma mai pasioneaza din simplu motiv ca o sa am ban pe o gramada de servere aiurea...cica pentru ca am coade...sau nebuni :@ashea ca pace pentru koltzu nu fi suparat...;) creeazati o ambitie pentru asta...gandestete ca si cum tu ai spus asta...si te ambtionezi sa faci mult mai mult...sa spargi topurile!!! :) pace :P

Link to comment
Share on other sites

DJAx3l id-ul meu il gasesti jos

Caddy ms pt incurajare da' timp de 3 zile m-am simtit rau nu stiu de ce. nu am avut chef de nimik. cand m-am simtit si io mai bine a postat aia.

parca m-am pierdut am lesinat in picioare cum ar veni.

am lucrat f mult la site si am pus mult suflet pt clan da' el s-a trezt sa strice totul

uite site-ul http://rstcsclan.uv.ro

e in constructie nu l-am terminat ink

:@

Link to comment
Share on other sites

:@ :@ ashea ziceam si eu PsyKid , dar sa sti ca unu din PGL stau zi de zi prin sali numai au viatza si joc cs 24/24 ......aia viseaza cs in somn...daca dorm..orice fac in viatza e legat de cs...cand a jucat unu odata de la mine prima data la calc.....eu am ramas........masca...perplex....daca nu eram langa el si jucam normal din alta parte...juram ca are OGC ! :| aim.....wall nebuni din astea

Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("koltzu")</div>

DJAx3l id-ul meu il gasesti jos

Caddy ms pt incurajare da' timp de 3 zile m-am simtit rau nu stiu de ce. nu am avut chef de nimik. cand m-am simtit si io mai bine a postat aia.

parca m-am pierdut am lesinat in picioare cum ar veni.

am lucrat f mult la site si am pus mult suflet pt clan da' el s-a trezt sa strice totul

uite site-ul http://rstcsclan.uv.ro

e in constructie nu l-am terminat ink

:@

si in nici un caz nu cred ca pot sa accept sa lucrez cu el

doar daca-si cere scuze personal aici POATE il iert

am zis POATE!!

:(

Link to comment
Share on other sites

mane chiar tu ai la semnatura :) nimeni nu moare virgin ca viatza ne fute pe toti ...se pare ca numai esti virgin :D :@ si ...e perfect siteul pentru un clan ..parerea mea...adevarat fara suparare sper....se paote si mai mult....dar daca e inca in constructie ma stept la cee mai bun din partea ta....;) nu sunt de mult pe acest forum dar observ ca fiecare va pricepeti in design uni...foarte mult in desing...alti in progamare , alti in ramura progamari php si tot ashea...;) ! ashea ca ...sa vedem de ce esti in stare...si cerele ajutoru lu DjAlex......ca doar de "impreuna facem o echipa de vis "

Link to comment
Share on other sites

n`am de ce sa`mi cer scuze ... io mi`am zis parerea despre un template luat de pe templatemonster.com ... eram entuziasmat sa vad un siteu facut special pentru noi si cand cola ce sa vad...un template de care m`am saturat sa`l tot vad la klanuri de cs... FARA SUPARARE DAR FII ORIGINAL SI IA`L DE LA KAPAT SAU MAKAR IA DIN TOATE CATE CEVA SI FA 1 SINGUR SITE !

Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("PsYKid")</div>

i hate PGL freaks! ...so ..kill`em all..ca se dau mari si cica nu folosesc coade [ei pla ..rup in doua ..] :P  :P  :P  :P

daka sunt in meciuri iti spun eu ka nu folosesk ( ptr ka joaka de la sali afiliate PGL ) iar daka joaka de akasa ... totul este posibil ;)

Link to comment
Share on other sites

ms pt incurajari toate lumea :)

mha encoded io l-am intrebat pe phantomas cum ar crede el ca ar trebui sa-l fac

si a zis ca daca vreau sa iau un tamplate.

nu e de pe monster tempalte

e de pe clan template

PS: si phantomas il are de pe clan templates si daca te uiti atent paginile se deschid toate inafara de una in index

asa se reduce timpul de incarcare

te invit fa tu un site da fara sa folosesti de pe http://rstcsclan.uv.ro

:P:P:P:P:P:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("andrey`90")</div>

e f bun site-ul si mie imi place...nu vad ce-l deranjeaza pe encoded :)  :)  :) dar daca crede ca nu e bun...sa ajute el sa-l faca mai bine ca si el e membru:)

ce sa ajute???

sa faca altu' mai bun. daca face altu mai bun o sa ma retrag din construitul site-ului clanului

si o sa-i dau ftp-ul ala sa se f*ta pe el

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...