Jump to content
stefanel30

Hack Cosmote

Recommended Posts

Cum sa obtii credit Cosmote

Sa nu sariti toti pe mine, si sa spuneti ca, cosmote nu poate fi hackuit, eu am incercat si chiar merge.

Sunati la SUNTRATAT, iar cand apare prima secunda scoate-ti repede bateria telefonului, iar dupa o jumatate de ora(sau mai mult timp) o sa va apara 1cent in plus la credit, puteti sa sunati de 100 sau de cate de ori vreti, ca tot in jumatete de ora sau poate mai multi timp o sa va apara creditul. Daca sunati de mai multe ori va da creditul tot odata(daca suni de 200 de ori in una dupa alta primesti 2 euro toti o data).

Merge 100%

P.S. O sa revin cu un tutorial video in cel mai scurt timp

Link to comment
Share on other sites

vai ce s-a ajuns pe forumul asta...Nu imi vine sa cred!!:shock: macar de s-ar putea face altu si ownerul sa "dea strigare" doar userilor activi si care au contribuit cu ceva informational si de buna constiinta,nu kkt-uri din astea de topicuri!!!PACAT,mare pacat..

Link to comment
Share on other sites

Cum sa obtii credit Cosmote

Sa nu sariti toti pe mine, si sa spuneti ca, cosmote nu poate fi hackuit, eu am incercat si chiar merge.

Sunati la SUNTRATAT, iar cand apare prima secunda scoate-ti repede bateria telefonului, iar dupa o jumatate de ora(sau mai mult timp) o sa va apara 1cent in plus la credit, puteti sa sunati de 100 sau de cate de ori vreti, ca tot in jumatete de ora sau poate mai multi timp o sa va apara creditul. Daca sunati de mai multe ori va da creditul tot odata(daca suni de 200 de ori in una dupa alta primesti 2 euro toti o data).

Merge 100%

P.S. O sa revin cu un tutorial video in cel mai scurt timp

:)) cred ca trebuie mutat la cele mai penale posturi ca baiatu asta a trecut de broaste prea usor alt test va rog eu frumos !!

Link to comment
Share on other sites

e adevarat ce zice:) daca iti pierzi semnalul pe cosmote ..adica se inchide conversatia din motivul asta primesti un cent am fost la munte si aveam2 centi in plus how cool is that:))

si a mai laut si ban si ma gandeam de unde am 2 centi ca acu 2 ore aveam 0 crdt si mi a zis un prieten care lucreaza la germanos dar pana nu am sunat la ei si m au convins nu m am lasat

look at Cosmote promite bani pentru caderile de semnal - Telecom - HotNews.ro

si sincer n am incercat sa pierd semnalul intentionat sa vad daca fac un euro.asta ins de 100 de ori fuck that

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...