Jump to content
logyc

FisierulMeu iti da bani sa uploadezi

Recommended Posts

In sfarsit un site care te plateste sa uploadezi si iti da si baniii

te poti inscrie aici:

FisierulMeu.ro - Stick-ul tau online

Cand un vizitator downloadeaza un fisier uploadat de tine, tu primesti $0.0005. Daca un vizitator downloadeaza un fisier de mai multe ori in aceeasi zi nu va fi contorizat decat o singura data.

Banii se pot ridica la pragul de $50 prin PayPal sau Transfer Bancar. (informatiile se completeaza in rubricaSchimba Profil)

Care vrea sa se bage poate sa o faca chiar acum :rolleyes:

ca sa scoti banii iti trebuie cam 100.000 de downloaduri la fisierele uploadate

si poti uploada 100 de fisiere deodata ( max 200mb)

Edited by logyc
Link to comment
Share on other sites

pare cam greu de castigat ceva. Chiar daca publici ceva bun, nu o sa ai 100.000 downloaduri pe luna ci 100.000 downloaduri la un moment dat.

Partea simpatica e ca poti oricand sa intri pe forumuri si sa publici lunar un "am cq killer vedeti aici!" sa mai scoti niste credit.

Link to comment
Share on other sites

pare cam greu de castigat ceva. Chiar daca publici ceva bun, nu o sa ai 100.000 downloaduri pe luna ci 100.000 downloaduri la un moment dat.

Partea simpatica e ca poti oricand sa intri pe forumuri si sa publici lunar un "am cq killer vedeti aici!" sa mai scoti niste credit.

Lokipaki esti un Zeu =)) si ce inspiratie.

Link to comment
Share on other sites

Uploadezi un virus sau un troian si faci un mic spam la vre`o 500000 de mail`uri si ai scos si tu 30 de mii sa itzi iei 2 corunuri cu ciocolata si cateva sute de calculatoare infectate ;-). Kiddin' parerea mea e ca nu se merita. Mai bine muncesti sau te gandesti la o solutzie mai inventiva care nu cere munca de chinez ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...