Jump to content
maryus02

yahoo xssss

Recommended Posts

Ati mai gasit xss-uri in yahoo.com in ultima vreme ?

Nu din astea koreene, chinezesti, la care apare fereastra aia cu install language pack, ci "de-alea bune".

Nu creez topicul in speranta ca o sa posteze cineva binevoitor vreunu, dar sunt curios daca a mai gasit cineva vreunul.

Link to comment
Share on other sites

cica "e kr in fata"!...

chiar, verifica cineva daca chiar apare "install" in IE? sau toti stramba nasul la "kr". Doar am zis si eu ca unul din cele mai bune xss avute vreodata este unul coreean. Si ieri inca mergea!

Link to comment
Share on other sites

La cel pe care l-am gasit eu prin site-ul dat tromfil, chiar aparea fereastra, nu "doar stramb din nas". La acela m-am referit eu, nu am generalizat. Dupa spusele lui tromfil, se pare ca se gasesc cateva care nu arata fereastra de install, chiar daca sunt cu kr.

Peace !

Link to comment
Share on other sites

de ce razi...e ceva normal...sunt in statiul de n00b si am mare nevoie de un mic xss...daca oamenii s-ar mai ajuta pe aicea ar devine foarte cunoscut forumul dar cand sunt dastia care rad ... hai frate numai fitzi asa orgoliosi datzimi si mie un pm cu xss vam rugat frumos ...

Link to comment
Share on other sites

de ce razi...e ceva normal...sunt in statiul de n00b si am mare nevoie de un mic xss...daca oamenii s-ar mai ajuta pe aicea ar devine foarte cunoscut forumul dar cand sunt dastia care rad ... hai frate numai fitzi asa orgoliosi datzimi si mie un pm cu xss vam rugat frumos ...

esti de 3 ani pe forum si nu esti in stare sa gasesti un amarat de xss in yahoo ?

PENIBIL !!!

Link to comment
Share on other sites

Parca voi ati fi in stare daca nu ati cauta pe xssed! :|

Cu cateva exceptii

ce vrei sa spui cu asta?

Luand ultima pagina a topicului:

- eu habar nu am de xssed

- judger se pricepe sa caute mai mult decat xss

- nos = vorba lui, stadiul de noob, deci nu l-a pasionat asa ceva

- black are colectia lui

- tromfil - presupun ca e ca si mine, are pasiunea sa caute

- ...

Tu la cine te referi ca umbla pe xssed in afara de tine? Nu-s cateva exceptii, as zice ca tot topicul e exceptie.

PS: Nos, parerea mea e ca e bine sa stii sa gasesti un xss inainte de a invata sa il folosesti. Altfel poti fi considerat simplu script kiddie si atunci ar fi periculos sa iti lase cineva pe mana asa ceva, scuze, nu vreau deloc sa par rautacios. Rezolva pentru inceput problema propusa de tromfil (http://rstcenter.com/forum/15321-gaseste-yahoo-xss.rst) si vei avea unul bunicel.

Edited by loki
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...