Jump to content
sosetutza

Tutorial keylogger

Recommended Posts

Stie cineva cum pot modifica, calea unde sa trimita log-urile ? Am pus initial sa trimita pe drivehq la 10 min. odata si nu am citit inainte ca in varianta free la drivehq poti face doar 100 logari / zi asa ca dupa un timp nu mai reusesc sa intru. Am facut alt kit de instalare remote cu trimis log din ora in ora dar as schimba si calea unde sa trimita log-urile. Hi2.ro e bun de ceva are limitari ?

Deci daca reinstalez adramaxul pe calc. victimei cu o versiune mai noua, alte setari si alta cale de upload isi face update la noile setari ?

Sper ca m-am facut inteles, ms.

Link to comment
Share on other sites

Salut dragi prieteni.Am instalat in urma cu 2 zile Ardmax,ultima versiune,am inregistrat-o si am urmat instructiuniile de la pagina 1.Am facut serverul,l-am trimis la 2 persoane dar nu primeam log'uriile pe drivehq si am crezut ca nu e bun serverul creat de mine si mi-am propus sa-l deschid singur...si surpriza,dupa 50 minute(timpul la care era sa trimita log'uriile) mi-au aparut pe drivehq,de la mine din calculator :)).Deci serverul este bun,dar dece de la acele 2 persoane nu imi trimite log'urile?si mai o intrebare:cum pot dezactiva serverul ce mi l-am activat singur?:)) sper ca m-am facut inteles.Va multumesc anticipat dragi prieteni!

Link to comment
Share on other sites

Salut dragi prieteni.Am instalat in urma cu 2 zile Ardmax,ultima versiune,am inregistrat-o si am urmat instructiuniile de la pagina 1.Am facut serverul,l-am trimis la 2 persoane dar nu primeam log'uriile pe drivehq si am crezut ca nu e bun serverul creat de mine si mi-am propus sa-l deschid singur...si surpriza,dupa 50 minute(timpul la care era sa trimita log'uriile) mi-au aparut pe drivehq,de la mine din calculator :)).Deci serverul este bun,dar dece de la acele 2 persoane nu imi trimite log'urile?si mai o intrebare:cum pot dezactiva serverul ce mi l-am activat singur?:)) sper ca m-am facut inteles.Va multumesc anticipat dragi prieteni!

Nu prea meriti ca ai doar un post, dar incerc eu sa te ajut: apesi ctrl+alt+shift+h si iti apare iconita lui in systemtray. Il dezactivezi de acolo.

Link to comment
Share on other sites

Frate am facut exact k in tutorial....il instalez tot fac icoana k de poza.....il trimit la un tovars...si nu merge

da dublu-click pe el tot dar nu ami trimite informatiile pe pagina.....mereu knd intru 0 klb.....logs....ce nu fac bine? deci am urmat tutoriallul cu mare atentie si pas cu pas si tot nu imi merge?

Link to comment
Share on other sites

Merge. L-am testat. garantat suta la suta.

Insa e detectat ca virus.

Majoritatea antivirusurilor decenta il detecteaza.

Aveti idei?

Exista ceva mai tare. Se numeste RAT

Astept confirmaride la cei care se pricep la info.

Stie cineva cum se face RAT-ul?

Edited by retnec
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...