Jump to content
sosetutza

Tutorial keylogger

Recommended Posts

Am o problem a lam instal tot ma bagat licenza dar ii o versune mai noua si nu apre remote control ma dat al optiuni am selectat ftp tot ce trebuie dar nui chesti unde sa se salveze virusu cum fac ? :|

Tradus:

Am o problema: l-am instalat tot, am bagat licenta, dar este o versiune mai noua si nu apare remote control, am dat la optiuni, am selectat ftp, tot ce trebuie, dar nu-i chestia unde sa se salveze virusul. Cum fac ??

Uffffffff greu ...:)

Edited by adi123456789
Link to comment
Share on other sites

Salut, am versiunea 3.7 am facut serverul i l-am dat persoanei respective l-a rulat, mi-a zis ca nu apare nimic(asa ar trebui sa se intample):D, dar pe ftp nu primesc nimic

De la ce ar putea fi, poate fi din cauza ca am selectat sa mi se trimita la 5 min log-urile?:)

Link to comment
Share on other sites

itzzule, vezi ca la unele keyloggere se intampla asa:

Creezi serverul, il trimiti, victima intra in el si ii amare un mesaj de err in care scrie in engleza ceva de genu: Vrei sa se instaleze in pc tau Ardamax Keylogger? :))

Poate err asta ii apare lui...

Link to comment
Share on other sites

baieti dar prima oara asa am facut si eu plm si mia mers si dupa 2 ore nu am mai primit iar poze si tot pe drivehq ca am dat la unu si a mers .... lam reinstalat si am urmat iar aceiasi pasi... si imi spune ca parola nu e corenta dar parola e buna ca pot intra pe site vreo ideee>?

Link to comment
Share on other sites

baieti dar prima oara asa am facut si eu plm si mia mers si dupa 2 ore nu am mai primit iar poze si tot pe drivehq ca am dat la unu si a mers .... lam reinstalat si am urmat iar aceiasi pasi... si imi spune ca parola nu e corenta dar parola e buna ca pot intra pe site vreo ideee>?

Inceraca sa intri cu File Zilla

Link to comment
Share on other sites

Asta e Ardamax Keylogger, nu trebuia facut niciun tutorial ! O cautare pe youtube si VOILLA !.. Nu incercati sa-l bagati intr-o institurie, scoala, facultate,liceu etc.. Daca aveti noroc, ori profesorul va felicita si va da un 10, ori va da afara din scoala,si politie ! :)

_______________________________

NU PUTETI DECAPITA UN SARPE CARE NU ARE CAP !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...