Jump to content
underzero

Spune si tu !

Recommended Posts

Eu chiar sunt discriminat pe motiv ca nu ma tund + ca sunt stresat in fiecare zi ca sa ma tund.

@Flubber ai dreptate , e ca o puscarie cu educate.

EDIT:Am sa depun o cerere de schimbarea regulamentului scolar intern , pentru ca am vazut ca cineva a reusit sa elimine aceeasi regula numai ca de la alta scoala.

Edited by underzero
Link to comment
Share on other sites

nu e o tampenie. sa incerc sa va explic. voi sunteti curati. altii nu. tu underzero si tu flubber da, faceti dush odata pe zi ... aveti grija de igiena personala and stuff like this. da` daca o scoala/un liceu apare un Gigi proaspat venit de la oi cu o pleata de 30 de cm, nu`ti pui problema "oare asta mai are si ALTCEVA in cap in afara de purici" ?

LE: in liceu din a 11a am tot purtat parul lung. pana m-am angajat :)

Link to comment
Share on other sites

@whistler : Mie imi zice doar sa ma tund , dar cand s-a dus maicamia la scoala i-a zis ca sa fiu mai ingrijit.Pai daca eu nu sunt ingrijit care ma pieptam ma spal in fiecare zi , da altul care vine ciufulit la scoala si nu se spala si nu il are mai lung ca mine ? Ce sa mai zic acuma.

Edit : Pai daca ma tund , atuncea eu cum mai agat fete ?

Link to comment
Share on other sites

nu e o tampenie. sa incerc sa va explic. voi sunteti curati. altii nu. tu underzero si tu flubber da, faceti dush odata pe zi ... aveti grija de igiena personala and stuff like this. da` daca o scoala/un liceu apare un Gigi proaspat venit de la oi cu o pleata de 30 de cm, nu`ti pui problema "oare asta mai are si ALTCEVA in cap in afara de purici" ?

LE: in liceu din a 11a am tot purtat parul lung. pana m-am angajat :)

nu chiar, mai nou sunt niste femei care te controleaza (gen asistente in medicina sau spanac, zic si eu asa) si pe care-l toarna cu paduchi sau ce naiba are.... il toarna

deci cade varianta ta, acum nu stiu, fiecare scoala cu politica ei

Link to comment
Share on other sites

Sincer , cu camerele video nu am nimic.Sa se vada cata violenta exista din partea fetelor pentru ca tot timpul sunt trasi la raspundere baietii.La mine in scoala s-a pus doar pe holuri dar se crede ca o sa puna si in clase.

Sincer? Eu DE-ABIA astept sa scap de liceu! Cei mai naspa ani din viata mea, toata lumea ca vai, ca anii de liceu cei mai frumosi, o p@$a, poate acum 2 decenii (la figurat vorbind)

Link to comment
Share on other sites

Mie doua profesoare mi-au spus ca sunt nesimtit si lipsit de respect prin faptul ca am parul lung si ca nu vreau sa ma tund . Si de cateva ori mi-au facut oameni invarsta observatie in autobuz ca de ce am parul lung , ca seman cu o fata si ca pe vremea lor .... etc . Si mi se pare destul de seaca faza pe care o spun unii profesori "Mai tunde-te ca ai paru lung si de aia nu auzi bine " .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...