Jump to content
demon_zone

Interesting sites...

Recommended Posts

ce nu stii sa citesti din sistem binar in hexa si din hexa in alfanumeric ? :P

:))

oricum site-ul ala nu e pentru oameni ci pentru boti ei il inteleg mai bine :))

am si eu un mesaj ascuns in bg la mine pe site http://www.tutoriale.far-php.ro/themes/tutorial_2/images/bg.png da pana acum nimeni nu sa obosit sa il descifreze :))

Edited by Birkoff
Link to comment
Share on other sites

ce nu stii sa citesti din sistem binar in hexa si din hexa in alfanumeric ? :P

:))

oricum site-ul ala nu e pentru oameni ci pentru boti ei il inteleg mai bine :))

am si eu un mesaj ascuns in bg la mine pe site http://www.tutoriale.far-php.ro/themes/tutorial_2/images/bg.png da pana acum nimeni nu sa obosit sa il descifreze :))

cine dracu sta sa descifreze n coduri binare ?=)

Link to comment
Share on other sites

Cleverbot.com - a clever bot - speak to an AI with some Actual Intelligence? . Scrii in acel chat diferite intrebari si cleverbot iti raspunde . E pe baza de inteligenta artificiala . Daca ii zici ceva in romana uneori iti raspunde in engleza uneori in romana , poti sa te certi cu el , sa il injuri , raspunde ce te astepti mai putin . E bun la plictiseala .
Link to comment
Share on other sites

Cleverbot.com - a clever bot - speak to an AI with some Actual Intelligence? . Scrii in acel chat diferite intrebari si cleverbot iti raspunde . E pe baza de inteligenta artificiala . Daca ii zici ceva in romana uneori iti raspunde in engleza uneori in romana , poti sa te certi cu el , sa il injuri , raspunde ce te astepti mai putin . E bun la plictiseala .

esti bou

Ca mata.

esti bou rau?

Cine e cea mai puternica echipa de fotbal?

sau

esti prost?

Da, sunt.

esti prost?

Da, dc intrebi ?

mata e virgina

Handicapatule.

lol:)):))

incercati icogno.com - Joan - Our Artificially Intelligent, speaking, videocentric Avatar

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...