Jump to content
iulian_ionut88

Romania tara hackerilor

Recommended Posts

Am si eu un astfel de amic, numai ca el nu cred ca stie ce e ala scam. Keylogger i-am aratat ce e, am testat Digitalul meu. Se crede hacker, chiar daca i-am demonstrat de multe ori ca e ratat. A, Linux-ul pentru el e antivirus.

Ce belea e prietenul asta al tau, auzi la el Linux e un Äntivirus :o, asta chiar m-a amuzat. :)):cool:

Link to comment
Share on other sites

Am eu un amic care a aflat dupa 2 ani de cand si-a pus internet ,ca internetul inseamna si altceva inafara de odc :)) .De fapt odc nici nu e internet :)) .Pur si simplu a crezut ca odc-ul e tot .Am descoperit asta cand intr-o discutie telefonica l-am pus sa descarce teamviewer in ideea sa-i fac ceva la pc .Apoi a urmat o saptamana de explicatii ,pur si simplu nu intelegea ...penibil :)) .Sunt oameni care nu au avut de'aface cu pc-ul decat la varste mai inaintate ,nu la 3-4 ani cum sunt copiii in ziua de azi, ...si nici nu i-a interesat .Asta e ,fiecare cu hobby-ul lui ;)

Link to comment
Share on other sites

Am un amic care inca mai crede ca internetul e un icon mic din coltul ecranului care iti da o adresa. Nu foloseste la nimic, dar esti mai smecher. D-aia platesti.

Ah, si sa nu uitam faimosul mesengiar.

@daatdraqq: pai si odc-ul cum l-a luat? Tot cu browserul trebuie descarcat...

Link to comment
Share on other sites

: pai si odc-ul cum l-a luat? Tot cu browserul trebuie descarcat...

Odc-ul i l-au instalat cei de la internet , cand l-au cablat si i-au facut si setarile .El pur si simplu timp de 2 ani nu a umblat nicaieri in pc decat : deschidea odc - tragea un film - se uita la el ...si tot asa :))

Pe de alta parte ..parca zic ca era mai bine sa nu-l luminez , m-a zapacit cu intrebarile de atunci :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...