Jump to content
Hack4Life

DOS Attack

Recommended Posts

Cu acest mic programel puteti opri APROAPE toate site-urile

Trebuie doar sa scrieti numele site-ului fata http: si /

serverattack.png

dosattack.png

attackdos.png

Download: MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

Este gasit trojan de majoritatea antivirusilor dar macar merge ;)

SCAN: Virustotal. MD5: 2027ded8ab56b76d0ba5ea64b631c26a Trojan Horse Trojan.Attrak Trojan.Generic.1625717

PS: Dupa ce ati blocat site-ul va va da o eroare dupa 5 min....Eu unul ii dau Run as administrator si nu mai da eroarea sau dak da eoarea nu apas OK si site-ul nu functioneaza

Edited by Hack4Life
Link to comment
Share on other sites

Dati ddosuri pana va moare banda...sau pana bate diicotu la usa...e alegerea voastra!

PS: pt cine vrea sa vada o chestie marfa intrati la ip-uri luati gateway, scrieti in program ip-ul port 80, daca nu merge folositi 22, 23, 53 ar trb sa mearga cu cel putin un port din astea sigur si lasati progr deschis zi-lumina apoi postati aici ce se intampa ;).

PS: nu are leg cu diicotu nu va faceti griji!

Link to comment
Share on other sites

Sanchi f vag omule.Daca l-ai facut tu spune-mi si mie pasi aproximativi ,de unde stiu eu sa zicem daca prin REDUCERE LA ABSURD ti-as lua micul programel si l-as instala la mine in calculator ca nu face si altceva decat ceea ce recomanzi tu ca face?Mai corect e :ori postezi codul sursa ca lumea care cunoaste sa ti-l compileze si sa invete ceva ,ori ne explici algoritmul .

Link to comment
Share on other sites

da, am vrut sa vad daca merge, si am dat la un site de al meu, cu script simplu..

aqm sa futut :))

Nu merge la siteuri mari, cum ar fi la cstrike.ro(singurul site care ma intereseaza, pentru ca au furat articole).

L.E.: Doar cat mi-au banat ip-ul...

Edited by Necunoscut
Link to comment
Share on other sites

vai

Cum pula mea sa dati dos attacks de pe winbl0z ? mai ales cu panarame din astea de programe

truditi la un botnet sau eventual CTM mai este eficient

@lu ala care vrea sa darame cstrike.ro

eu i-am darmat cu flood mai demult w/e si s-au securizat intr-un fel

nu mai bine te gandesti sa faci un tool sa exploatezi sqli-u ala din el ?

Link to comment
Share on other sites

botnet in sus, botnet in jos. ati auzit si voi de un cuvant si numai pe asta-l folositi. sunt sigur ca o parte dintre voi nici nu stie ( "partea" nu stie, nu "voi", ratatilor. acorduri, limba romana ) care-i diferenta dintre ddos si dos. tutoriale sunt cu zecile pe net. oricum pentru ceva bun contactati rusi. dar asa mari haceri sunteti voi de aveti nevoie de butnet ? cumparati de la mish, daca mai vinde, supernova.

Link to comment
Share on other sites

protocolul la dc++ e facut public ( adica sa-ti faci tu un client sa te poti conecta pe un hub)

exploitul consta intr-o comanda care o executi la toti intr-un loop

nu va chinuiti cu supernova 5 degeaba , mai ales aia care se gaseste pe net

acu vreo 2 ani am vazut intr-o poza prima versiune a lu mish si mai tarziu mi-am facut si eu w/e

se auzea ca a publicat si codu sursa !? daca il are cineva plm .. sa imi dea un PM ; daca nu a fost publicat nu mai e nevoie

tfnptx132.jpg

Edited by lamisto
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...