Jump to content
SirGod

"Chestiile" de la "cele mai penale posturi"

Recommended Posts

Din cate vad,nu prea sunt "posturi penale".Niste discutii de mess neinteresante,prea scurte sau prea interminabile,fara nici un sens,amenintari de hackeri si alte cacaturi.Foarte putin din ce e acolo se incadreaza in categorie.Cineva sa le aminteasca la prietenii care posteaza acolo ca locatia corecta pentru ce scriu ei e bash.craiovaforum.ro , in nici un caz "cele mai penale posturi" care cred ca vrea sa fie o categorie care curpinde posturi penale DE PE FORUM,nu de pe MESSENGER,IRC,si altele.Have a nice day.

Link to comment
Share on other sites

ar fi bine daca ar fi blocata crearea topicurilor acolo, desi raspunsul la ele sa fie ok. S-ar fi vrut intr-adevar sa fie un cos de gunoi mai special, sa ai de ce rade.

pe messenger se cheama mesaj, nu post. Deci o discutie de pe mess postata acolo suna a "ce topic penal am deschis", nu "ce discutie penala am postat". Mi se pare absurd sa deschizi singur un topic acolo daca nu o faci in scopul de a te autodeclara dus cu pluta.

Dar deh, maybe romanian is our second language...

PS Ar fi bun un bash dar daca nu avem aici folosim altele. Forumul nu prevede si mecanismul specific bashului, sortari dupa voturi si alea alea.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Bun. Aveti dreptate si m-am gandit si eu la chestiile astea. Am facut rubrica respectiva pentru posturile de pe RST, nu pentru discutii pe messenger.

Regula noua. Vom inchide functia new topic pentru userii noi. Cand va exista o faza penala pe forumul RST se va muta acolo e catre admini sau moderatori.

O sa incep mutarea si stergerea posturilor ce nu au ce cauta la rubrica asta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...