Jump to content
sado

Hi

Recommended Posts

salutare.

Sunt nou pe forum.

Ma numesc Stefan Ionescu.

CUnosc multe lucruri la varsta mea..

SI ce sa va mai spun....Cunosc cateva limbaje de web , html,css si putin php, sunt in proces de a invata javascript :).Lucrez de pe linux(ubuntu) ,windows suck .

In rest multa bafta si spor la toate.

Edited by beaubere
Link to comment
Share on other sites

Bine v-am gasit.

Welcome.Windows "nu suck" daca sti sa il folosesti.

Pai eu l-am folosit aproape 2 ani in care am stiut sa il securizez , neavand probleme cu virusi dar dupa 1-2 luni mergea foarte greu ....

In timpul acela mi-am dat seama ca intradevar ca este una din cele mai proaste sisteme de operare...

Link to comment
Share on other sites

".Lucrez de pe linux(ubuntu) ,windows suck ."

Toti care intrati pe forum gata...windows cel mai prost, folosesc Linux, sunt boss. NU E ASA, treziti-va. Trezeste-te!

Wow WOw Wow.

Usor, nu vreau sa iti faci o impresie rea despre mine,nu ma dau mare boos,vreau sa spun doar ca dupa atata timp cat l-am folosit mia lasat o impresie foarte proasta..

Link to comment
Share on other sites

In primul rand Bun Venit! Iar in legatura cu Windows Suck, in mare parte asa e, dar tu care folosesti Ubuntu nu prea poti spune asta... Incearca sa te orientezi spre ceva mai puternic, stabilitatea nu e punctul forte la ubuntu si dupa ceva timp, parca vad ca vei reveni la Windows.. asa pentru inceput iti recomand Fedora ;) Numai bine!

Sunt de cateva luni pe linux :) , nu voi reveni doar daca cei de la microsoft vor face ceva peste linux , cea ce nu va veni repede...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...