Jump to content
Gwci

Video la Sus pe bar!

Recommended Posts

prima data m-am abtinut de la post ca nah, gusturile nu se discuta

da puya asta...face de ras poporu roman.Nu de ajuns ca avem conducatori de rahat si manelari/cocalari si emolai..

go for this, because sounds better

YouTube - Guess-Who Locul Potrivit (HQ)

hai sa o luam si altfel

melodia si-a mai pierdut din manelitatea care o avea in original,cat despre videoclip nu vad ceva gresit in el,doar nu te asteptai sa vezi calugari spunand crezul,e ceva nou sa vezi tarfe la tv?!wake up

poate o arde comercial si poate nu mai e cum era odata dar totusi are ani in spate si ma apuca rasu` uneori cum toti pustii pe youtube baga dissuri despre puya(neavand despre ce sa cante)

am ascultat si spike,si de ala e vai de mama lui,incearca sa copieze parazitii(si aia canta despre coruptia din romania de vreo 15 ani si despre cat de beti sunt zi de zi)

ma rog,gusturile nu se discuta dar sunt multi din under ce merita ascultati si dati pe tv/radio cu mesaje originale si stiluri aparte

Link to comment
Share on other sites

mda l am vazut pe kiss..nu cine stie ce..dar uite sa mai zic cate cva mai nou:

-vineri 18 decembrie va avea loc lansarea oficiala a clipului : Skizzo Skillz & Grasu XXL - Gandul poate ucide in club Tan Tan din Bucuresti. making off Making of: Skizzo Skillz & Grasu XXL - Gandul poate ucide (2009) on Vimeo

+ MTV Romania - Videoclip Grasu XXL ft Alex, Turnin'

+

gen:)):)

+locul potrivit

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...