Jump to content
loki

ochelari 3d

Recommended Posts

caut de 2 zile pe siturile romanesti de vanzare ochelari 3d cu prisme reglabile cross-eye sau paralel

Am gasit asta la americani

Adjustable 3D Prism Glasses 541

si inca una la francezi (da am pierdut link-ul).

Stiti vreun magazin online care ar comercializa asa ceva? Sau daca aveti in localitate puteti intreba, daca vedeti sa imi dati numarul de telefon sau situl magazinului?

Am sunat la 2 firme mari de 3d din Romania (primele pe google) si habar n-au, unu zicea ca "imi pot incrucisa eu ochii" :o iar celalalt nu-si aduce aminte ca vindea in toamna 2008.

Sunt pentru imaginile 3d side-by-side.

Nu vreau sfaturi de anaglyph ros/verde ros/cyan si shutere. Imi iau si anaglyph de la magazinul unde gasesc dinastia.

PS: sau macar 2 prisme ieftine sa mi le pun singur la ochi. :(

Link to comment
Share on other sites

Te-ai uitat aici ?

normal. Asta e al 2-lea telefon pe care l-am dat - tipu care nu ma crede ca am vazut pe situl lui.

Vrei sa vezi Avatar ca la mall? :)

nope, asa asteptam dvd si imi luam anaglyph

Vreau dinastia si pt proiecte personale ca ma cam enerveaza anaglyph din cauza diferentei de culori. Desi recomand combinatia intre o pereche de carton la 10 lei, un nvidia stereo drivers si un joc gen Penumbra - yummy

Edited by loki
Link to comment
Share on other sites

am stat o zi pe google si nu am dat de ei in Romania. Cred ca si pe vrshop i-am sunat, ce apare prima data pe google firma mare am puricat deja.

Caut EXACT modelul de ochelari cu prisme in loc de lentile de mai jos pentru imagini 3d side-by-side. Nu caut anagliph (lentile colorate), dinaia gasesc repede.

541.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...