Jump to content
Hassan

^^ Website hacking

Recommended Posts

Deci eu il sustin la maxim pe SympleBoy.

Da! sucks ca fac totul in locul tau ca tu nu ai habar sa le faci manual, 90 % din care le folosesc nu au habar defapt ce operatii se fac in fundal.

Exact ca un script kiddie care da 2 clickuri si ii da clasa la Kevin Mitnick.

1. Chestiile astea oricum se detecteaza.

2. nu te poti baza 100% pe ele.

Deci nu mai comentati doar pentru ca omul si-a spus punctul de vedere.

Link to comment
Share on other sites

pe un limbaj mult mai moderat sunt perfect de acord ca numai vreau sa am 1.000.000.(0).. de fisiere din jdemii de coduri sursa pe pc.. prefer un executabil sau ceva de genu.cum ai evolua ca timp si spatiu daca tot la faza de scris 10000 de linii sa ramai si sa pierzi infinit mai mult timp cand gresesti vreo cifra.ca sunt noob.. nu ma doare nici in coltul mesei.dar ajung mai repede unde trebuie.si cam aceeasi satisfactie pana la urma.

Link to comment
Share on other sites

pe un limbaj mult mai moderat sunt perfect de acord ca numai vreau sa am 1.000.000.(0).. de fisiere din jdemii de coduri sursa pe pc.. prefer un executabil sau ceva de genu.cum ai evolua ca timp si spatiu daca tot la faza de scris 10000 de linii sa ramai si sa pierzi infinit mai mult timp cand gresesti vreo cifra.ca sunt noob.. nu ma doare nici in coltul mesei.dar ajung mai repede unde trebuie.si cam aceeasi satisfactie pana la urma.

Sigur ? eu tocmai ti-am postat 2 filme la sectiunea tutoriale video de password sniffing. Unu e cu program altu e manual uitate la diferenta si interpreteaza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...