Jump to content
strike

Ce draq sa fac ?:(

Recommended Posts

1. Ai putea incerca sa bei mult alcool.

2. Incearca sa cauti alta, iar cand gasesti sa nu fi in relatie ala siropos sau obsedat de ea, incearca sa pari cat mai nepasator...chestia asta merge cel mai bine.

3. Apuca-te de ceva care sa'ti ocupe timpul(Trial cu BMX/MTB, daca ai talent [pti deveni MC etc :)))

Link to comment
Share on other sites

Cel mai bun medicament... heroina

Apuca-te de heroina, fa-ti 5 doze, lasa-te 3 zile si apoi inchide-te in casa, arunca cheia pe geam, leaga-te de pat si iti vei da seama ca sevrajul este mult mai dureros decat durerea din dragoste. Du-te la o clinica de dezintoxicare, o luna de zile gandeste-te seara de seara ca din cauza ei ai ajuns acolo, cand iesi du-te la ia cu o lama si daca tot tii la ea zii sa iti taie ea venele ca sa mori ca nu poti trai fara ea. Ea vazand ca tu ai facut toate acestea pentru ea i se va face mila de tine si veti fi iar impreuna din 3 motive:

1. Tu o omori si apoi te sinucizi

2. Ea te omoara si se sinucide

3. Te ia de prost si vrea sa fiti iar impreuna (in viata)

Asta este doar o varianta... daca vrei iti spun si altele:)

Du-te la un psiholog ;)

Edited by Marian
Link to comment
Share on other sites

ok hai k o dau si eu in ele.ro

am trecut si eu printr-o chestie de genul;aveam 2 ani cu proasta din senin nu m-a mai suportat am incercat orice,dar mi-am dat seama ca ma inseala;

am facut orice pt ea,poate am facut mai mult decat trebuia;uneori cand imi facea faze as fi vrut sa ii spun eu ca vreau sa ne despartim,dar mi-era mila sa nu o fac sa sufere;ne-am impacat la vre-o saptamana dupa care m-a suna doar ca sa merg in oras/xerox,etc si sa ii rezolv micile chestii,apoi mi-a zis din senin ca nu are rost si ca nu mai simte nimic pt mine de 6-7 luni (!)am avut o perioada de vre-o 3 luni in care treceam unul pe langa altul fara sa ne salutam si se mirau prietenii comuni...ma rog nu intru in detalii...

mi-a luat vre-o 4 luni in care primul lucru pe care l-am facut a fost sa ma duc la o curva in bv la pod (pe care nu stiu daca va vine sa credeti dar am aflat ca stau donsoare p-acolo dand search pe google dupa prostituate brasov!!!)am ales-o p aia de mi se parea cea mai bengoasa (crede-ma ca arata);apoi m-am drogat cu spice la cineva si a fost super de cacat (nu-mi cereti detalii,dar nu mai imi trebuie cat oi trai,si a fost prima data);apoi m-am apucat de baut,si in final mi-am dat seama ca imi fac rau mie.

am cautat ceva cu care sa-mi ocup timpul;am inceput sa repar din nou compuri,am inceput sa joc biliard,m-am inscris pe rst...in fine cel mai important e ca mi-a trecut.

singurul lucru care inca il fac e ca beau cam mult si des (nu trece 1 zi fara sa torn macar 50 sau 1 bere...si nu sunt mandru de asta)

sfatul meu:du-te la curve,alege-o pe cea mai buna si imagineaza-ti ca e prietena.imagineaza-ti ca a ajuns in postura celei pe care o f. (partea cu use a proxy e valabila,apropo,felicitari pt ideea de a amesteca proxy-urile cu domnisoarele)

apoi du-te la cea mai buna prietena a ei si combina-te cu ea.si daca arata mai bine decat ea e si mai bine;

daca te mai intalnesti cu ea spune-i ca s-a ingrasat (habar n-ai ce efect masiv are chestia asta :D )

da o lada de bere prietenilor/prietenelor ei sa-i spuna ca s-a ingrasat :D

daca stau sa ma gandesc e foarte bine ca m-am despartit de ea pt ca era o egoista,mi-a spus lucruri care stia ca ma jignesc cu scopul de a ma face sa ma despart de ea,eu o iertam punand totul pe seama scolii,locului de munca,etc. pt ca intr-adevar tineam la ea.si cand a vazut ca nu poate sa ma faca pe mine sa renunt a facut-o ea.

capu' sus si ia-o logic de-acu incolo ca daca pui prea mult suflet te ia lumea de prost!

succes! si vb serios:du-te la curve

Link to comment
Share on other sites

frate cat am ras la asta cu "te-ai mai ingrasat" ai foarte mare dreptate ca functioneaza

----------------------------

ce pot sa spun pentru strike

frate taranci d'astea disperate de geloase,pai astea ori le bati si le lasi ori le educi frumos"uite draga chiar te iubesc,uite chiar la o bere sunt nu la tarfe"

daca nu intelege las-o frate

use socks:)))

:)

Link to comment
Share on other sites

probabil u ai zis varianta ta...dar presupun k nici u nu ai fost sfant si ai ranit mult:) nu incerca sa asculti sfaturile celorlanti daca u nu ai zis toata povestea dc te crezi nevinovat knd toata din cauza ta s-au intamplat:D:)

SA MORI TU! Tu macar ai avut o experienta de genul asta de scrii asemenea cuvinte? Eu am avut si sincer, aprob tot ce au spus baietii, pizdele de genul asta trebuiesc tratate ca niste CARPE, mai ales cele care sunt in genul fetei descrise de colt (mai sus), SUNT NISTE CARPE! Baga la cap si asa trebuie sa le tratezi fiindca le si place, si pe langa faptul ca-s niste carpe, sunt si niste CURVE, ok? Deci, recapitulam: CURVA + CARPA => FEMEIA. Bun, acum pui in practica aceste notiuni noi invatate.

Scuze daca pare a fi o jignire, dar m-ai starnit rau de tot cu reply-ul tau, eu stiind din experienta mea cat de penale si jegoase pot fi, cel mai mare skill de social engineering si reverse social engineering la curvele astea penale le gasesti (alea cu "cap" care te manipuleaza de-ti sar mintile din cap, iar tu nici nu-ti dai seama; iar unele au atat de mult "cap" incat nici ele nu-si dau seama ce fac).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...