Jump to content
jackc47

Present u'r bord

Recommended Posts

Kw3rln e beat :@ :@

Poza cu tastatura mea n-am gasit [probabil revin cu un edit]

[Tastatura]Description: E neagra are leduri :) si are si dinaia...cum ii zice ?! suport pt incheieturi

[Mausu']Description: E de la vechiul meu 486, bila scrie Microshit pe el :D

[Pad]Description: E dinala standard roshu care mi l-a dat cand am luat compu' :)

PS: Mausu' vechi l-am busit de perete si am taiat firu' la CS :)

PPS: Gotta get a new one soon

Link to comment
Share on other sites

ms cand pui maan pe el vine sa nul mai dai jos[ia sa ma laud si eu costa *** da lam luat cu 4€ de la niste ciorditori=))]

jacl cum merge mausu tau ca am intereseaza unu de ala

Merge bine...eu miam skimbat mausu recent si zboara :D

Nush d c datzi ma milioane pe mause & pad ( EX: ENCODED -mouse ~2 mil, pad 1.200 , tastatura standard ) knd putetzi sa va facetzi treaba si cu un mause & pad & keybord in valoare totala de 500 000 max !

Imi plac deasemenea "stuffu" lu' mihnutzu, SpiridusuCaddy ( nice keybord ) & Kw3[R]Ln ( ai talent in paint :@ )

Link to comment
Share on other sites

wrote:
ms cand pui maan pe el vine sa nul mai dai jos[ia sa ma laud si eu costa *** da lam luat cu 4€ de la niste ciorditori=))]

jacl cum merge mausu tau ca am intereseaza unu de ala

Merge bine...eu miam skimbat mausu recent si zboara :D

Nush d c datzi ma milioane pe mause & pad ( EX: ENCODED -mouse ~2 mil, pad 1.200 , tastatura standard ) knd putetzi sa va facetzi treaba si cu un mause & pad & keybord in valoare totala de 500 000 max !

Imi plac deasemenea "stuffu" lu' mihnutzu, SpiridusuCaddy ( nice keybord ) & Kw3[R]Ln ( ai talent in paint :@ )

ca sa sufar :P
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...