Jump to content
RedJoker

SphereXPlorer

Recommended Posts

RedJoker nu am nimic cu tine....dar nu cred k intereseaza pe cineva de browseru asta.....asta e forum hack, nu forum de unde poti downloada diverse programe...pai dak continuam asa o sa se ajunga sa se puna si winamp si yahoo messenger la download aici.....nu puneti toate panaramile doar k sa aveti voi multe mesaje.....de vreo 2 zile se pun niste topicuri foarte neinteresante.....deci va rog.. puneti ceva IMPORTANT

Link to comment
Share on other sites

RedJoker nu am nimic cu tine....dar nu cred k intereseaza pe cineva de browseru asta.....asta e forum hack, nu forum de unde poti downloada diverse programe...pai dak continuam asa o sa se ajunga sa se puna si winamp si yahoo messenger la download aici.....nu puneti toate panaramile doar k sa aveti voi multe mesaje.....de vreo 2 zile se pun niste topicuri foarte neinteresante.....deci va rog.. puneti ceva IMPORTANT

m-am tot uitat la topicurile facute de tine....nu vreau sa ma cert si nici nu intetionez so fac dar se pare ca tu semeni cu un copil de 11-12 ani care nu stie ce vrea , vb de altii ca fac topicuri aiurea si fara sens , uitate la topicu de mai sus al tau si vezi ce parere ai , daca iti place programu , softu sau ce posteaza altii zici ceva de el merge sau nu , sau poate ii multumesti , nu stai sa zici la tot forumu BA TU ESTI N00B fa cum zic eu sau numai zi nimic. Daca nu iti convine ceva mai bine taci ( nu esti tu admin sa iei decizi ) sorry daca te-am ofensat cu ceva dar e chiar enrveant cand vezi un post ca al tau...

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Threadul se numeste "Stuff tools" iar programul acesta este un stuff tool. Parerea mea? Invatati-va cu el pentru ca este si super util si da si bine ca imagine. Daca va uitati prin tutorialele mele video veti vedea ca l-am folosit intr-o demonstratie. Este un browser al viitorului (Microsoft a vrut sa il integreze ca desktop default la prima versiune de Longhorn) si cred ca a fost buna postarea despre el. Eu personal l-am folosit de acum 1 an jumate dar am renuntat pentru ca cerea resurse pe care pc-ul meu nu le avea pe atunci.

P.S. - versiunea care este pe site-ul oficial functioneaza doar 5 minute in varianta "trial". Versiunile mai vechi sunt full.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...