Jump to content
devianc3

Caut server MU romanesc

Recommended Posts

Dupa cum zice titlul, am cautat pe gogule, cat e el de mare si nu m-a satisfacut nici un rezultat.

Caut server de MU (pe care sa joc, nu sa-l fac eu), very high xp... ce mai?... sa fie fun server, cu toate porcariile puse in shop... si sa fie romanesc... Astept recomandari. Sper ca nu sunt "prea" offtopic, dar.. I ran out of ideas. :|

Va multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Va multumesc amandurora, am sa ma uit atent, dar mai astept niste raspunsuri. Am uitat sa specific in postul initial.. Cu cat e mai avansat (gen.. Season 5, sau cat D-zeu e acum), cu atat mai bine.

LE: @tjt_hk: cel de care mi-ai spus tu, s-a inchis, se pare.

@remuszica: e doar 250x XP... :| pacat, mai aveam 1 min de download la client cand am observat.

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum zice titlul, am cautat pe gogule, cat e el de mare si nu m-a satisfacut nici un rezultat.

Caut server de MU (pe care sa joc, nu sa-l fac eu), very high xp... ce mai?... sa fie fun server, cu toate porcariile puse in shop... si sa fie romanesc... Astept recomandari. Sper ca nu sunt "prea" offtopic, dar.. I ran out of ideas. :|

Va multumesc anticipat.

Lasa frate procariile alea de servere daca esti cu adevarat jucator de mu online joaca Linkmania:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...